W 2023 roku możemy dostać zupełnie nową grę Wojownicze Żółwie Ninja


Zdjęcie: Dotemu / Tribute Games

Ciągle powtarzamy, że rok 2022 jest Rokiem Żółwia — z Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge oraz Kolekcja Cowabunga wydana tego lata. Wygląda jednak na to, że Nickelodeon i Paramount chcą kontynuować obchody w 2023 roku, ponieważ podobno studia planują zupełnie nową grę TMNT.

Zgłoszone przez NickALive! (poprzez ResetEra i TheGamer), cytat z wyboru został zauważony w wydaniu Toy World Magazine z września 2022 roku. Na stronie 170, w sekcji „Paramount Consumer Products & Experiences”, ostatnia linijka mówi, że Paramount, która jest spółką macierzystą Nickelodeon, „wprowadzi zupełnie nową, oryginalną grę Triple-A w 2023 roku” opartą na Heroes. w półskorupach. Rad!

To wszystko, co do tej pory wiemy! Nie wiemy nawet, jaki gatunek, jakie platformy, a nawet jakie wyglądać gra będzie miała. Żółwie tradycyjnie grały w bijatykach, ale może to być dla nich szansa na rozgałęzienie. Nic nie dowiemy się do oficjalnego ogłoszenia, więc trzymaj uszy blisko kanałów.

Niezależnie od braku odpowiedniej, oficjalnej zapowiedzi, nowa gra Turtles w 2023 roku ma wiele sensu! W przyszłym roku otrzymamy zupełnie nowy animowany film Wojownicze Żółwie Ninja, Zmutowany chaoswyprodukowany przez Setha Rogana i wyreżyserowany przez Gravity Falls pisarz i Mitchellowie kontra Maszyny współreżyser Jeff Rowe.

Czy jesteś podekscytowany potencjalną nową grą Turtles w 2023 roku? Chwyć kawałek pizzy i daj nam znać w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/we-might-get-a-brand-new-teenage-mutant-ninja-turtles-game-in-2023