VirtuaVerse, „Old School Cyberpunk Point & Click”, wkrótce pojawi się na SwitchuGatunek point & click przeżywa w ostatnich latach dość przyjemny renesans, a Switch eShop jest dobrze obsługiwany. Innym, który ma się wkrótce ukazać, jest VirtuaVerse, opracowany przez Theta Division, którego premiera odbędzie się 28 października.

Jak widać w zwiastunie powyżej, będzie to klimat hakerów / cyperpunków w „nie tak odległej” przyszłości; możesz zobaczyć niektóre z jego opisów Steam poniżej.

W niedalekiej przyszłości jedna sztuczna inteligencja zwycięży nad wszystkimi innymi AI i ich rządami. Społeczeństwo przeszło do trwale zintegrowanej rzeczywistości połączonej z pojedynczą siecią neuronową, która stale optymalizuje doświadczenia ludzi poprzez przetwarzanie danych osobowych.

Nathan, outsider wciąż odmawiający dostosowania się do nowego systemu, zarabia na życie jako przemytnik zmodyfikowanego sprzętu i złamanego oprogramowania. Wyposażony w swój niestandardowy zestaw słuchawkowy, jest jednym z nielicznych, którzy wciąż mogą wyłączyć AVR i zobaczyć rzeczywistość taką, jaka naprawdę jest.

Opinie użytkowników na Steam są ogólnie bardzo pozytywne; niektóre z przytoczonych negatywów dotyczyły trudności (być może niejasności) niektórych zagadek, chociaż programiści dodali od tego czasu „łatwy” tryb, który, miejmy nadzieję, pojawi się w wersji Switch.

Deweloper potwierdził również w mediach społecznościowych, że wersja na Switcha obejmuje obsługę ekranu dotykowego, co jest niezwykle mile widzianym dodatkiem dla tych, którzy lubią zmagać się z tego rodzaju grami w trybie przenośnym.

Daj nam znać, co myślisz o VirtuaVerse w komentarzach!

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/virtuaverse-an-old-school-cyberpunk-point-and-click-arrives-on-switch-soon