Velan Studios planuje powrót Knockout City: szczegóły.

Fani Knockout City mogą mieć dobre wieści, na które czekają. Rzeczywiście, chociaż w czerwcu zeszłego roku zakończono produkcję darmowej bijatyki dla wielu graczy, deweloper Velan Studios nie wyklucza, że ​​pewnego dnia powróci do tego uniwersum.

Planowany powrót

W oficjalnej aktualizacji dotyczącej „wielkiego tygodnia”, w którym zapowiedziano nową strzelankę wieloosobową Midnight Murder Club i tytuł Bounce Arcade w wirtualnej rzeczywistości, studio pozostawiło krótką wiadomość dla fanów Knockout City, wspominając, jak bardzo „chciałoby” powrócić do tego uniwersum, ale jeszcze nie teraz”.

Velan Studios spędziło ponad cztery lata, tworząc Knockout City za pierwszym razem i nie chce przyspieszać procesu tworzenia kolejnej gry w tym uniwersum. Zespół kocha ten świat i planuje wrócić w odpowiednim czasie.

Uzasadnione zamknięcie

Kiedy Velan ogłosił zamknięcie gry w lutym ubiegłego roku, wspomniał, że nie był w stanie przyciągnąć i zatrzymać wystarczającej liczby graczy, aby gra stała się opłacalna, mimo że próbowało tego 12 milionów osób.

Najnowsza aktualizacja Knockout City następuje po zwolnieniach w studiu na początku tego roku w marcu, po porzuceniu „dużego projektu” przez jednego z zewnętrznych partnerów, co doprowadziło do reorganizacji zespołu. Ten sam zespół współpracował wcześniej z Nintendo przy Mario Kart Live: Home Circuit.

A ty, czy byłbyś zainteresowany powrotem do uniwersum Knockout City? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com