Velan Studios ogłasza Midnight Murder Club: urzekającą grę do odkrycia!

Velan Studios, studio stojące za Knockout City i Mario Kart Live: Home Circuit, ogłosiło swoją kolejną grę – i to zupełnie inną. Midnight Murder Club to pierwszoosobowa gra w chowanego dla sześciu graczy, w której gracze zaczynają z bronią i latarką, aby przetrwać noc. Gra toczy się całkowicie w starej wiktoriańskiej misji Wormwood Manor, w całkowitej ciemności. „Jedyne światło, które zobaczysz, będzie pochodzić od ciebie lub twoich przeciwników” – stwierdziło Velan Studios w poście na blogu.

Przetrwaj noc w Midnight Murder Club

Mając latarkę i rewolwer, gracze mają prosty cel: przetrwać noc. „To emocjonująca gra polegająca na chowaniu się, szukaniu i strzelaniu w ciemności. Słuchaj uważnie kroków odbijających się echem w korytarzach, głosów krzyczących w cieniu i charakterystycznego skrzypienia drzwi powoli otwierających się za tobą” – powiedział Velan Studios.

Eksploracja i walka w Midnight Murder Club

Podczas eksploracji rezydencji i jej licznych pomieszczeń gracze znajdą takie przedmioty, jak miotacz ognia do spalenia wrogów i elektryczną pułapkę na niedźwiedzie do łapania przeciwników. Dostępny jest również pistolet Tommy, który gracze mogą zdobyć, aby zyskać przewagę. Velan Studios twierdzi, że Midnight Murder Club oferuje także różne tryby gry, w tym tryby dopasowywania drużynowego i opartego na celach. Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych później. Premiera Midnight Murder Club planowana jest na jesień tego roku na PC. Fani mogą już teraz umieścić go na liście życzeń na platformie Steam.

Velan Studios, talent stojący za Midnight Murder Club

Założone przez braci Guha i Karthika Bala, którzy wcześniej stworzyli Vicarious Visions, Velan Studios współpracowało z Nintendo przy Mario Kart Live: Home Circuit, a następnie nawiązało współpracę z EA przy grze „Dodgebrawl” Knockout City. Velan później oddzielił się od EA, ale Knockout City nie udało się przyciągnąć ani utrzymać wystarczająco dużej publiczności, a jego oficjalne serwery zostały zamknięte w 2023 roku.

Źródło: www.gamespot.com