Vampire Survivors: Odkryj nowy dodatek DLC Operation Guns

Vampire Survivors: Operation Guns, dodatek DLC, który na nowo odkrywa grę

Od czasu pojawienia się na Switchu pod koniec ubiegłego lata, Vampire Survivors stało się moją ulubioną grą. Inne niezależne gry typu run-based, takie jak Balatro i Dead Cells, tytuły triple-A, takie jak Tears of the Kingdom i Super Mario Bros. Wonder i kompilacje retro, takie jak Sonic Origins i TMNT: The Cowabunga Collection, mają ten tytuł, ale kiedy muszę zabić czas podczas lotu, żadna gra nie jest tak skuteczna jak Vampire Survivors. Każda gra powinna trwać maksymalnie 30 minut, ale z jakiegoś powodu nigdy tak się nie dzieje. I dlatego lubię grać przez coś, co wydaje się 20 minut, a potem zdaję sobie sprawę, że minęły 2 godziny.

Regularnie wzbogacana treść

Dużo podróżuję, więc regularnie gram w Vampire Survivors. Za każdym razem, gdy uruchamiam grę, twórca Poncle dodaje nowe funkcje. Nowe postacie, nowe mapy i nowe sposoby dostosowywania rozgrywki: Odkąd zacząłem grać w tę grę, jestem nieustannie zaskoczony i zachwycony dodatkową zawartością dodaną przez dewelopera, poza regularnymi bezpłatnymi aktualizacjami Poncle, niektóre nawet są niespodziankami tak jak miało to miejsce w zeszłym tygodniu, te płatne DLC – każde kosztujące 2,50 dolara lub mniej – są sztandarowymi wydaniami zawartości. Najnowsza, Operation Guns, oferuje crossover z kultową licencją Contra firmy Konami, nadając grze Vampire Survivors wyraźny smak Contra.

Operacja Guns dodaje znaczną ilość zawartości Contra do Vampire Survivors. Oprócz 11 nowych postaci, 11 broni podstawowych i 11 ewolucji broni, Operation Guns zawiera ogromną mapę z motywem Contra, zwaną Neo Galuga, która skaluje się w niemal takim samym tempie jak oryginalna Contra i jej niedawny remake, Operacja Galuga. Zaczynasz od wyeliminowania ludzi i robotów, ale w miarę postępów na mapie pojawiają się bardziej złowrogie zagrożenia, takie jak jaja obcych, konstrukcje i wrogowie. Podobnie jak w oryginale, obecność obcych i cyborgów zdominowała wojnę, dając Poncle’owi dużą swobodę gry z licencją Contra.

Wciągające i zaskakujące doświadczenie

Zanim się zorientowałem, przeszedłem od prostej bitwy do hord kosmitów i cyborgów. Bardzo podobał mi się proces rozwijania mojej postaci i jej broni, jednocześnie odkrywając mnóstwo zabawnych przedmiotów rozsianych po mapie Neo Galuga. Po drodze odblokowałem kilka bardzo zabawnych wzmocnień Contry, takich jak samonaprowadzające rakiety, które pozwoliły mi skutecznie walczyć z hordą obcych.

Jednak największą niespodziankę spotkałem pod koniec mojego pierwszego udanego przejścia, wraz z wyjątkowym wydarzeniem będącym hołdem dla kultowej walki z serii Contra. Dodatek DLC Operation Guns oferuje intensywne i ekscytujące wrażenia, wzmacniając zanurzenie gracza w uniwersum gry.

Obiecująca współpraca i ogromna wartość

DLC Operation Guns jest dostępne na wszystkich platformach z wyjątkiem PlayStation za jedyne 2,50 dolara. Dzięki regularnym aktualizacjom i tak obiecującym DLC przyszłość Vampire Survivors rysuje się w jasnych barwach. Kto wie, jakie inne kolaboracje szykuje dla nas gra w przyszłości?

Ten artykuł nie jest zwykłym przypuszczeniem ani listą życzeń, ale świadectwem troski, jaką Poncle przykładał do tej współpracy, pozostając jednocześnie wiernym formule, która zapewniła sukces Vampire Survivors. Vampire Survivors: Operation Guns jest już dostępne na wszystkich platformach z wyjątkiem PlayStation (ta wersja pojawi się później latem, kiedy na platformie zostanie wydana główna gra).

Źródło: www.gameinformer.com