Vampire Survivors: nowa aktualizacja „Adventures” zapowiedziana na 6 grudnia na PC i Xbox, wkrótce na Switchu i urządzeniach mobilnych.

Nowa aktualizacja dla Vampire Survivors: The Adventures

Fani Vampire Survivors z radością dowiedzą się, że deweloper Poncle ogłosił nową aktualizację zatytułowaną „Adventures”. Ta aktualizacja wprowadzi tryb fabularny do tej gry typu „bullet-hell roguelike”. Chociaż nie ogłoszono daty premiery na Nintendo Switch, aktualizacja będzie dostępna na PC i Xbox od 6 grudnia.

Tryb fabularny do odkrycia

Głównym dodatkiem tej aktualizacji jest tryb fabularny, który będzie oferował niezależne „miniprzygody”, resetowanie i remiksowanie zawartości gry. Choć szczegóły tych przygód są wciąż skąpe, twórca obiecał ujawnić więcej informacji podczas Dnia Wydarzenie deweloperów zaplanowane na 8 grudnia.

Historie skupiające się na członkach trupy „Ocaleni”.

Wygląda na to, że każda historia skupia się na innym członku obsady „Ocalałych”. Dodatkowo, dodatkowe przygody będą dostępne w ramach zawartości do pobrania (DLC) gry. Zwiastun aktualizacji zawiera także podgląd materiału filmowego z akcji na żywo, sugerujący bardziej wciągającą rozgrywkę.

Czy jesteś gotowy na przygodę?

Oczywiste jest, że ta aktualizacja wniesie do Vampire Survivors nową, fascynującą zawartość. Fani gry z niecierpliwością wyczekują premiery trybu fabularnego i z niecierpliwością czekają na dodatkowe informacje podczas wydarzenia Day of the Devs. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć tę przygodę? Podziel się swoją ekscytacją w komentarzach.

Oto nowość na Twitterze

Najnowsze wieści na temat aktualizacji Vampire Survivors dostępne są także na Twitterze. Śledź najnowsze ogłoszenia i ekscytujące dyskusje na ten temat na platformie mediów społecznościowych.

Źródło: www.nintendolife.com