Valve oferuje teraz odnowione platformy Steam do 110 GBP taniej.

Chcesz zdobyć platformę Steam Deck, ale cena jest dla Ciebie trochę za wysoka? Z przyjemnością dowiesz się, że firma Valve właśnie uruchomiła program certyfikowanych produktów odnowionych, oferujący do 20% zniżki na odnowione modele swojej przenośnej konsoli do gier.

Certyfikowane wysokiej jakości odnowione pokłady parowe

Każdy odnowiony Steam Deck z certyfikatem Valve został poddany rygorystycznym testom, spełniając te same wysokie standardy, co nasze nowe produkty. Każde urządzenie przechodzi pełny reset, aktualizację oprogramowania i obszerny przegląd obejmujący ponad 100 testów w jednym z naszych obiektów.

Odnowione urządzenia są objęte roczną gwarancją, odnowionym zasilaczem i walizką. Chociaż Valve wyjaśnia, że ​​niektóre urządzenia mogą mieć „niewielkie niedoskonałości kosmetyczne”, takie jak niewielkie zadrapania na plastikowej obudowie, wszystkie zapewniają niezawodne, wysokiej jakości wrażenia z gry przy niższych kosztach.

Atrakcyjne rabaty na wszystkie modele

Valve oferuje odnowione platformy Steam dla wszystkich trzech dostępnych wersji z rabatem do 20%. Na przykład, możesz kupić odnowiony model 64 GB za 279 euro zamiast 349 euro (chociaż obecnie nie ma go w magazynie), podczas gdy odnowiony model Steam Deck 256 GB jest oferowany ze zniżką 90 euro. , począwszy od 459 euro do 369 euro. Jeśli chodzi o topowy model 512 GB, zastosowano obniżkę o 110 euro, obniżając cenę z 569 euro do 459 euro.

Ograniczone i regularnie odnawiane zapasy

Valve twierdzi, że zapasy odnowionych Steam Deck są ograniczone i mogą się zmieniać w czasie, ponieważ urządzenia są wybierane ze zwrotów od klientów, które spełniają surowe kryteria. Dlatego zaleca się regularne sprawdzanie strony certyfikowanych produktów odnowionych firmy pod kątem dostępności nowych produktów.

Nie przegap tej okazji, aby zdobyć Steam Deck po obniżonej cenie. Ciesz się wysokiej jakości grą w bardziej przystępnej cenie dzięki certyfikowanym odnowionym produktom Valve.

Źródło: www.eurogamer.net