Valorant zadebiutuje na Xbox Series X|S 14 czerwca — zarejestruj się już teraz!

Valorant wkrótce pojawi się na Xbox Series X|S. Odkryj nowe funkcje i możliwości gry.

Cechy Valoranta

Valorant to taktyczna gra FPS 5 na 5, w której precyzyjna rozgrywka łączy się z unikalnymi zdolnościami Agentów, zapewniając idealne pole do łączenia umiejętności i kreatywności. Każda gra Valorant ma wyjątkowy moment, w którym wszystko idealnie do siebie pasuje. Niezależnie od tego, czy uczestniczysz w planowaniu strategii zespołowej, czy w sytuacji 1 na 5, liczy się każda chwila.

Valorant na Xboxie

Limitowana beta Valorant rozpocznie się 14 czerwca i będzie dostępna dla członków Xbox Game Pass. Będziesz mógł automatycznie odblokować wszystkich agentów w grze na konsoli. Ta wersja będzie oferować te same aktualizacje, co na PC, a gracze będą mogli cieszyć się tymi samymi dodatkami, kostiumami i kartami zakupionymi na PC.

Ograniczony udział w wersji beta

Ograniczona wersja beta rozpocznie się 14 czerwca w niektórych regionach i będzie stopniowo rozszerzana na inne kraje. Jeśli chcesz wziąć udział, zarejestruj się już teraz na oficjalnej stronie Valorant. Ponadto agenci będą odblokowywani stopniowo w trakcie gry, ale wszyscy będą dostępni dla abonentów Xbox Game Pass.

Nowe mapy i regularne aktualizacje

Z każdym odcinkiem będą dodawane nowe mapy, aby zapewnić graczom ciągłe odnawianie. Ponadto częste aktualizacje gry pomagają zrównoważyć rozgrywkę i oferują nową zawartość wszystkim fanom Valorant. Podobnie jak na PC, agenci, kosmetyki i poczynione postępy będą takie same na konsoli.

Pozostań w kontakcie w sieciach społecznościowych, aby nie przegapić żadnych aktualności i wydarzeń związanych z Valorant na konsoli. Premiera gry zaplanowana jest na 14 czerwca, nie przegap okazji i dołącz do społeczności Valorant.

Źródło: news.xbox.com