Valorant przedstawia Gekko, nowego agenta z Los AngelesRiot Games przedstawiło Gekko, nowego agenta z Los Angeles do swojej strzelanki Valorant. Gekko jest 22. grywalnym agentem. Ma zdolność przywoływania załogi zgubnych stworzeń, które będą polować na wrogów. Wygląd Gekko jest mocno inspirowany kulturą skaterów / punków, jak widać w zwiastunie, z jego deskorolką i stylem ubioru. Sługi, których może przywołać, wyglądają nawet jak graffiti, co pomaga nadać jego postaci wygląd bardziej wschodniego Los Angeles, aby odzwierciedlić jego pochodzenie.

Gekko ma szeroką gamę umiejętności, z których mogą korzystać gracze, na przykład Dizzy. Gekko wystrzeli Dizzy’ego w powietrze, a gdy już tam będzie, zastrzeli każdego wroga w zasięgu wzroku, tymczasowo go oślepiając. Kolejnym z jego sługusów jest Wingman. Kiedy ta umiejętność zostanie aktywowana, wystrzeli Wingmana w kierunku wrogów, a ten wystrzeli ogłuszający wybuch w pierwszego napotkanego wroga. Zdolność ta może być również wykorzystana do rozbrojenia lub podłożenia Spike’a.

Jego inne umiejętności obejmują Mosh Pit, który pozwala mu rzucić Mosh jak granat, a kiedy wyląduje, Mosh powieli się na całym obszarze, a następnie eksploduje. Ostatnia umiejętność Gekko, Thrash, pozwala mu połączyć ogień z umysłem Trasha, a kiedy zostanie aktywowana, rzuci się do przodu i eksploduje, zatrzymując wszystkich wrogów w swoim promieniu.

Umowa agenta Gekko jest już dostępna i odblokuje różne elementy kosmetyczne pasujące do nowej postaci. Poniżej wymieniono wszystko, co zawiera umowa agenta Gekko:

  • 3 spraye
  • 2 karty graczy
  • 1 kumpel z bronią
  • 2 tytuły
  • 1 Gekko z krótką skórą

Aby uzyskać więcej wiadomości GameSpot, sprawdź te historie:

  • Czwarta skórka One Punch Man w Overwatch to Genos-Genji
  • Po 15 latach Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi wreszcie powraca do życia
  • The Last Of Us: Aktor Joel Troy Baker omawia przekazanie pałeczki Pedro PascalowiŹródło : https://www.gamespot.com/articles/valorant-introduces-gekko-a-new-la-based-agent/1100-6512088/?ftag=CAD-01-10abi2f