Valorant Odcinek 6 Akt II: Nowy agent Gekko Wyjaśnienie wszystkich umiejętności


VALORANT Odcinek 6 Akt III przedstawia nowego agenta wkraczającego do walki. Pochodzący z Los Angeles Gekko i jego urocze stworzenia dołączą do listy. Oto, co musisz wiedzieć o najnowszym agencie VALORANT.

Zdolności Gekko

Zestaw Gekko jest dość wyjątkowy ze względu na sposób, w jaki jego umiejętności zostały nazwane na cześć każdego z jego kumpli-stworów. Jest w stanie odzyskać większość swoich umiejętności po rozmieszczeniu ich i zebraniu ich kul tam, gdzie jego zdolności wygasły.

  • Zawroty głowy (E): Dizzy to stworzenie przypominające prawie żółwia, które Gekko może wystrzelić w powietrze. Zawroty głowy w takim razie uwalnia oślepiające wybuchy plazmy we wszystkich wrogów w jej polu widzenia. Gekko jest w stanie odzyskać Dizzy, gdy skończy swoją szarżę jako interaktywna globula i resetuje ładunek Zawrotu głowy po krótkim czasie odnowienia.

  • Skrzydłowy (Q): Wingman to urocze stworzenie wyglądające jak sowa/pingwin, które po wystrzeleniu szuka wrogów i zaatakować pierwszego wroga, którego zobaczy wstrząsającym wybuchem. Żyjąc zgodnie z jego imieniem, Wingman może również rozbroić lub podłożyć Spike’a tak długo, jak Gekko ma Spike w swoim ekwipunku. jak Dizzy, Wingmana można również ładować po znalezieniu swojej interaktywnej globuli, w której wygasł.

  • Mosh Pit (C): Mosh to maleńka zielona galaretka, która wygląda jak głowa tanuki, którą można rzucić jak granatem (z możliwością alternatywnego ognia, aby rzucić pod ręką). Gdy Mosh wyląduje, zduplikuje się w zielonej kałuży i eksploduje w zaznaczonym obszarze.

  • Thrash (X): Thrash to opancerzona ryba. Po aktywacji rzuci się do przodu i eksplodować, zatrzymując wrogów w małym promieniu. Thrash można również odzyskać jako kulę i zyskać kolejny ładunek po odnowieniu. Ale w przeciwieństwie do Wingmana i Dizzy’ego, Thrash można odzyskać tylko raz.

VALORANT Episode 6 Act II rozpocznie się 7 marca 2023 r., a razem z Gekko, Riot Games ogłosiło, że rodzinne miasto Gekko, Los Angeles, będzie gospodarzem światowego finału VALORANT Champions 2023. Miejsca, w których odbędą się Mistrzostwa VALORANT, to Audytorium Shrine i finały na forum KIA.

Na początku przyszłego tygodnia pokażemy wideo z prezentacją Gekko i tego, jak jego umiejętności przekładają się na grę, więc pamiętaj, aby śledzić wszystkie najnowsze aktualizacje VALORANT tutaj, na IGN.

Stella jest producentem wideo, gospodarzem i montażystą w IGN. Jej rozgrywka koncentruje się na konkurencyjnych grach FPS, a wcześniej recenzowała Apex Legends, Hyper Scape, Halo Infinite Multiplayer i Battlefield 2042. Regularnie prowadzi i komentuje konkurencyjne turnieje Apex Legends i Halo Infinite, kiedy nie transmituje po pracy na swoim kanale Twitch outy. Możesz śledzić ją na Twitterze @ParallaxStella.Źródło : https://www.ign.com/articles/valorant-episode-6-act-ii-new-agent-gekko-all-abilities-explained