Valorant 6.00 Patch wprowadza mapę Lotus, ponownie wprowadza Split po poprawkachKolejna duża łatka do pierwszoosobowej taktycznej strzelanki Riot Games Valorant jest już dostępna, a aktualizacja doda dwie nowe lokalizacje gotowe do bitwy, jedną zupełnie nową, a drugą przerobioną dla lepszej równowagi.

Nowa mapa nazywa się Lotus i jest dziewiątą mapą, która zostanie wprowadzona od czasu premiery gry w czerwcu 2020 roku. Mapa ma indyjską estetykę i będzie zawierała trzy główne obszary, takie jak inna mapa Valorant Haven.

Split powróci do puli map wraz z dodatkiem Lotus, a dwie mapy zastąpią Breeze i Bind w meczach rywalizacyjnych i nieklasyfikowanych. Split otrzymał wiele poprawek od czasu debiutu w zamkniętej becie Valorant, które obejmują ciche opuszczanie platformy Mid dla wszystkich graczy, a także drobne poprawki po obu stronach mapy.

Patch Valorant 6.00 naprawi też kilkanaście błędów, w tym 10 skupionych wyłącznie na grywalnych Agentach. Zdolność Blokady Killjoya będzie teraz otrzymywać obrażenia od wszystkich innych umiejętności, na przykład, podczas gdy Furia Łowcy Sovy nie będzie już zadawać obrażeń Nawiedzeniu sojusznika Fade.

Valorant jest już dostępny do grania za darmo na PC. Posiadacze Xbox Game Pass na PC mogą odblokować wszystkich agentów, którymi można grać, łącząc swoje konto Game Pass z kontem Riot.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/valorant-6-00-patch-introduces-lotus-map-reintroduces-split-after-tweaks/1100-6510374/?ftag=CAD-01-10abi2f