Uzyskaj dożywotni dostęp do VPN za jedyne 49 USDJeśli chcesz wybrać przystępną cenowo usługę DNS i VPN, rozważ wypróbowanie Getflix — który jest obecnie przeceniony tylko 49 USD, mniej z 540 USD. Jednorazowa płatność zapewnia nieograniczony, dożywotni dostęp do oprogramowania, umożliwiając bezpieczne przeglądanie sieci z szerokiej gamy urządzeń.

Getflix Pełna sieć VPN może być używany na komputerach, smartfonach, telewizorach lub konsolach do gier, aby zapewnić prywatne połączenie przy niewielkiej konfiguracji. W rzeczywistości program można uruchomić w ciągu zaledwie kilku sekund bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Oprogramowanie działa również z większością typów połączeń internetowych, w tym DSL, kablowymi, satelitarnymi i 4G. Tylko pięć urządzeń może połączyć się z siecią VPN, ale będziesz mieć nieograniczony dostęp do sieci SmartDNS w celu bezpiecznego przeglądania.

Oprócz zapewnienia bezpiecznego i prywatnego połączenia online, Getflix może być również używany do uzyskiwania dostępu do treści zablokowanych dla regionu dla HBO, Hulu, Prime Video lub innych usług przesyłania strumieniowego. Jedynym warunkiem jest aktywacja licencji w ciągu 30 dni od zakupu.

Nie sprzedajesz na Getflix? Rozważ wypróbowanie jednej z tych innych świetnych usług VPN na 2022 rok.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/get-lifetime-vpn-access-for-only-49/1100-6504075/?ftag=CAD-01-10abi2f