Uzyskaj dostęp do wczesnej kampanii o tydzień w Cyfrowej przedsprzedaży Call of Duty: Modern Warfare II


Streszczenie

 • Zagraj w pełni Modern Warfare II Kampania do tygodnia przed premierą gry tylko w celu cyfrowego zamówienia przedpremierowego.
 • Wszystkie zamówienia w przedsprzedaży uzyskują wczesny dostęp do Modern Warfare II Beta trybu wieloosobowego na Xbox One i Xbox Series X|S rozpocznie się 22 września.
 • Dostroić się do Call of Duty: Dalej wydarzenie 15 września, aby uzyskać ogromny dostęp do informacji na temat najbliższej przyszłości Call of Duty.

Nie możesz zdecydować, od którego trybu gry zacząć? Podejmij łatwą decyzję, zamawiając cyfrowo w przedsprzedaży Call of Duty: Modern Warfare II na Xbox, dając dostęp do kampanii dla jednego gracza, obejmującej cały świat, do tygodnia przed premierą gry 28 października.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji, a także inne zachęty do zamówienia przedpremierowego, daty bety wieloosobowej i spójrz w przyszłość Call of Duty: Dalej wydarzenie prezentujące najbliższą przyszłość franczyzy.


Zmierz się z największym dotychczas zagrożeniem ze strony Task Force 141


Task Force 141 stoi w obliczu największego dotychczas zagrożenia — nowo utworzonego zagrożenia z głębokimi powiązaniami. Kampania obejmuje misje w Europie, Azji i obu Amerykach i ma być niesamowitym doświadczeniem na wielu poziomach: oblężenia na morzu z podwodną walką, totalne wybuchowe ataki z wysokości 30 000 stóp nad wrogimi twierdzami i wysokie stawki, niskie Profiluj misje z ukrycia zarówno na widoku, jak i pod osłoną ciemności.

Dzięki wczesnemu dostępowi do kampanii będziesz w pełni przygotowany i gotowy do działania, gdy opcje gry wieloosobowej otworzą się w momencie premiery gry.

Call of Duty: Modern Warfare II

Modern Warfare II Korzyści z przedsprzedaży


Oprócz uzyskania wczesnego dostępu do Modern Warfare II Kampania, cyfrowe zamówienia przedpremierowe zapewniają również zawartość w grze do natychmiastowego użycia w ciągu Call of Duty: Straż przednia oraz Call of Duty: Warzone. Otrzymasz również wersję beta wczesnego dostępu i zawartość w grze, dostępną na Modern Warfare II początek.


Modern Warfare II Nagrody w przedsprzedaży


 • Nawet o tydzień wcześniejszy dostęp do pełnego Modern Warfare II Kampania.
 • Dostęp do pełnej wersji gry już 28 października.
 • Wczesny dostęp do otwartej bety od 22 września
 • Pakiet Ostatecznego Osądu: Natychmiastowy dostęp do legendarnej skórki operatora „Deathknell” i legendarnego schematu „krwiożerczej broni” do użycia w Awangarda oraz Strefa wojny.
Call of Duty: Modern Warfare II

Modern Warfare II Nagrody w przedsprzedaży Vault Edition


Otrzymasz wszystkie wymienione wcześniej nagrody oraz:

 • Drużyna czerwona 141: Czterech grywalnych operatorów wieloosobowych — Ghost, Farah, Price i Soap — każdy ubrany w specjalny zamaskowany strój, który będzie dostępny podczas otwartej bety.
 • Skarbiec broni FJX Cinder: Na Call of Duty: Dalej, planujemy udostępnić więcej szczegółów na temat tego i nowego rusznikarza, który będzie również dostępny podczas otwartej bety.
 • Karnet bojowy sezonu pierwszego i przeskoki do 50 poziomów: Jeśli kupisz Edycję Vault po pierwszym sezonie, bezpłatna przepustka bojowa i pomijanie poziomów będą obowiązywać w bieżącym sezonie.
 • Pakiet Dziedzictwo Ducha: Ponad 20 darmowych przedmiotów z okazji ikony Task Force 141, za Nowoczesna Wojna (2019) i Strefa wojnyodblokowany w przedsprzedaży.

Uzyskaj wczesny dostęp do wieloosobowej wersji beta


Twoje zamówienie w przedsprzedaży zapewnia wczesny dostęp do przyszłości walki w trybie wieloosobowym Call of Duty. The Modern Warfare II Otwarta beta będzie darmowa na Xbox przez cały weekend. Wczesny dostęp do wersji beta jest przyznawany osobom, które złożyły przedpremierowe zamówienia cyfrowe lub detaliczne.

Call of Duty: Modern Warfare II

Terminy bety wieloosobowej


Wczesny dostęp Xbox: Ci, którzy zamówili grę w przedsprzedaży na Xbox One lub Xbox Series X|S, mogą rozpocząć grę w wersji beta Czwartek, 22 września o godz. 10:00 PT. Subskrypcja Xbox Live Gold jest wymagana dla graczy Xbox.

Otwarta beta Xbox: Przez resztę weekendu od Sobota, 24 września o godz. 10:00 PT do Poniedziałek, 26 września o godz. 10.00 PT, wersja beta jest dostępna dla graczy Xbox niezależnie od statusu zamówienia w przedsprzedaży, a subskrypcja Xbox Live Gold nie będzie wymagana. Gra międzyplatformowa zostanie włączona, co oznacza, że ​​możesz grać z większą społecznością bez względu na używany sprzęt i wspólnie odblokowywać nagrody, dostępne w grze w dniu premiery.

Call of Duty: Modern Warfare II

Więcej informacji wywiadowczych w drodze na Call of Duty: Dalej


Odkryj najbliższą przyszłość Call of Duty, dostrajając się do Call of Duty: Dalej wydarzenie rozpocznie się 15 września 2022 r. Spodziewaj się wielu więcej szczegółów dotyczących Modern Warfare II i informacje na temat następnego Call of Duty: Strefa wojny. Przeżyj wielogodzinne wydarzenie z pełnym Call of Duty: Modern Warfare II Ujawnienie trybu wieloosobowego, wielu ulubionych streamerów grających w gry w czasie rzeczywistym i wiele więcej.

Pozostać zmrożony.

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Pakiet różnych generacji

Xbox Live

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Pakiet różnych generacji

Activision Publishing Inc.


879

69,99 USD

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Cross-Gen Bundle zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S. Zamów w przedsprzedaży dowolną edycję cyfrową i otrzymaj: – Wczesny dostęp do otwartej bety* – Pakiet Ostateczny Sąd – do natychmiastowego użycia w Call of Duty®: Vanguard i Warzone™** – Możliwość wstępnego wczytania gry przed premierą Obejmuje: – Pakiet Call of Duty®: Modern Warfare® II różnych generacji — zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S Witamy w nowej erze Call of Duty®. Call of Duty®: Modern Warfare® II rzuca graczy w bezprecedensowy globalny konflikt, w którym powracają kultowi operatorzy Task Force 141. Infinity Ward zapewnia fanom najnowocześniejszą rozgrywkę, z zupełnie nową obsługą broni, zaawansowaną System AI, nowy rusznikarz i zestaw innych innowacji w rozgrywce i graficznych, które wznoszą franczyzę na nowe wyżyny. Modern Warfare® II wystartuje z ogólnoświatową kampanią dla jednego gracza, wciągającą walką w trybie wieloosobowym i rozwiniętym trybem gry Special Ops z taktyczną rozgrywką w trybie współpracy. *Rzeczywista dostępność platformy i data(y) uruchomienia MP Beta mogą ulec zmianie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com/beta. Minimalny czas trwania otwartej bety to 2 dni. Tylko ograniczony czas. Wymagane połączenie internetowe i subskrypcja Xbox Live Gold. **Call of Duty®: Vanguard / Call of Duty®: Warzone™ na Xbox One / Xbox Series X|S wymagane do odbioru pakietu Final Judgement Bundle. Sprzedawane / pobierane osobno. Należy wykorzystać do 28 października 2023 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.callofduty.com. © 2019-2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, MODERN WARFARE, CALL OF DUTY WARZONE i WARZONE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Ten produkt zawiera technologię oprogramowania licencjonowaną przez Id Software („Id Technology”). Technologia Id © 1999-2022 Id Software, Inc.

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Edycja Skarbca

Xbox Live

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Edycja Vault

Activision Publishing Inc.


1000

99,99 USD

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Vault Edition zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S. Zamów edycję Vault w przedsprzedaży, a otrzymasz: – Wczesny dostęp do otwartej bety* – Pakiet Legacy Ghost – do natychmiastowego użycia w Modern Warfare® (2019 i Warzone™)**. Zawiera: — 12 skórek Ghost Operator — 10 schematów broni — Pakiet Final Judgement — do natychmiastowego użycia w Call of Duty®: Vanguard i Warzone™*** — Możliwość wstępnego wczytania gry przed premierą Zawiera: — Pakiet Cross Gen Call of Duty®: Modern Warfare® II — Zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S — Pakiet operatora Red Team 141: — 4 operatorów: Ghost, Soap, Farah i Price — FJX Cinder — Pierwszy w historii skarbiec z bronią **** – Battle Pass (1 sezon) + 50 przeskoków poziomów***** Witamy w nowej erze Call of Duty®. Call of Duty®: Modern Warfare® II rzuca graczy w bezprecedensowy globalny konflikt, w którym powracają kultowi operatorzy Task Force 141. Infinity Ward zapewnia fanom najnowocześniejszą rozgrywkę, z zupełnie nową obsługą broni, zaawansowaną System AI, nowy rusznikarz i zestaw innych innowacji w rozgrywce i graficznych, które wznoszą franczyzę na nowe wyżyny. Modern Warfare® II wystartuje z ogólnoświatową kampanią dla jednego gracza, wciągającą walką w trybie wieloosobowym i rozwiniętym trybem gry Special Ops z taktyczną rozgrywką w trybie współpracy. *Rzeczywista dostępność platformy i data(y) uruchomienia MP Beta mogą ulec zmianie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com/beta. Minimalny czas trwania otwartej bety to 2 dni. Tylko ograniczony czas. Wymagane połączenie internetowe i subskrypcja Xbox Live Gold. **Call of Duty®: Modern Warfare® / Call of Duty®: Warzone™ na Xbox One / Xbox Series X|S wymagane do odbioru Ghost Legacy Pack. Sprzedawane / pobierane osobno. Musi zostać wykorzystana do 28 października 2023 r. ***Call of Duty®: Vanguard / Call of Duty®: Warzone™ na Xbox One / Xbox Series X|S wymagane do wykorzystania pakietu Final Judgement Bundle. Sprzedawane / pobierane osobno. Należy wykorzystać do 28 października 2023 r. ****W chwili premiery projekt Skarbca z Bronią jest ograniczony do zawartości Skarbca z Bronią. *****Przepustka bojowa i pominięcia poziomów lub ich odpowiedniki będą dostępne w Modern Warfare® II po udostępnieniu w grze przepustki bojowej sezonu 1 lub równoważnego systemu. Wykorzystanie przepustki bojowej dotyczy tylko jednego sezonu przepustki bojowej Modern Warfare® II lub równoważnego systemu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com. © 2019-2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, MODERN WARFARE, CALL OF DUTY WARZONE i WARZONE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Ten produkt zawiera technologię oprogramowania licencjonowaną przez Id Software („Id Technology”). Technologia Id © 1999-2022 Id Software, Inc.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/16/get-up-to-one-week-early-campaign-access-for-call-of-duty-modern-warfare-ii-digital-preorders/