Uwaga: zaoszczędź 40% na grze planszowej Wingspan firmy Stonemaier Games


Przez ograniczony czas Amazon oferuje doskonałą grę planszową Wingspan za jedyne 38,81 USD. To znaczne 40% zniżki od pierwotnej ceny detalicznej wynoszącej 65 USD. Jeśli przegapiłeś ofertę w Czarny piątek, masz kolejną szansę na zakup wysoko ocenianej i bardzo przystępnej gry planszowej w atrakcyjnej cenie.

Gra planszowa Rozpiętość skrzydeł za 38,81 USD

Wingspan od Stonemeier Games to niesamowicie dobra gra planszowa. Tak dobra, że ​​uznaliśmy ją za najlepszą grę planszową 2019 roku. Wingspan wygląda na zwodniczo prostą grę; Celem gry końcowej jest przyciągnięcie jak największej liczby ptaków do rezerwatu dzikich zwierząt i pomoc w ich rozmnażaniu. Możesz wykonać tylko cztery akcje: dobrać kartę ptaka, zagrać kartę ptaka, zdobyć pożywienie i złożyć jaja. Brzmi dość prosto, prawda? Cóż, powiedzmy, że te cztery czynności maskują niezwykle złożoną grę polegającą na budowaniu silnika, w której będziesz musiał żonglować między wprowadzaniem nowych ptaków do lęgu a utrzymywaniem dobrze zaopatrzonych ptaków w szał hodowlany. Wingspan można odtwarzać w nieskończoność, a przy każdej kolejnej rozgrywce odkrywasz, że rozwijasz i doskonalisz nowe strategie.

Z pewnością pomaga to, że jest to bardzo przystępna gra zarówno dla zwykłych graczy, jak i entuzjastów. Projekt gry planszowej jest wspaniały i zawiera ponad 170 szczegółowych ilustracji ptaków autorstwa Elizabeth Hargrave, urocze plansze do gry oraz urocze małe żetony i miniatury jajek. Zasady są łatwe do przestrzegania, a każda gra trwa około godziny, więc nie musisz poświęcać ogromnej ilości czasu, aby w nią zagrać. Kiedy uznaliśmy ją za najlepszą grę planszową 2019 roku, porównaliśmy ją z pierwotną ceną detaliczną; 40% zniżki to kradzież.

Aby uzyskać więcej ofert, zapoznaj się z naszymi codziennymi ofertami na dziś.Źródło : https://www.ign.com/articles/deal-alert-wingspan-board-game