Usunięcie niemieckiego zakazu Goldeneye 007 budzi interesujące pytania dotyczące jego przyszłości na Switch OnlineN64 Goldeneye 007, jedna z najbardziej kultowych gier wieloosobowych, jakie kiedykolwiek zostały wydane, została odblokowana w Niemczech, wywołując spekulacje, że może to być znak, że może być w drodze na Nintendo Switch Online lub inną platformę.

Goldeneye 007 od jakiegoś czasu znajduje się na liście Niemieckiej Federalnej Komisji Rewizyjnej ds. Mediów Szkodliwych dla Nieletnich, ale Schnittberichte.com poinformował, że został niedawno usunięty, co oznacza, że ​​reklamowanie i sprzedaż w sklepach w Niemczech jest teraz legalne.

Ten rozwój jest jeszcze ciekawszy, ponieważ zwykle po 25 latach następuje automatyczny przegląd dowolnego nośnika z listy, ale Goldeneye 007 został wydany dopiero 24 lata temu, w 1997 roku. Może to oznaczać, że ktoś lobbował za wcześniejszym usunięciem go z listy.

Schnittberichte.com zauważa również, że Stadlbauer Marketing – producent zabawek, który również licencjonuje Mario Kart dla swojej linii samochodów do gier Carrera – ma niemieckie prawa do Goldeneye 007. że na Nintendo Switch Online, na Xbox jako oryginalny programista Rare jest własnością Microsoft lub na licencjonowanych zabawkach.

Chociaż może to być obiecujący znak, wprowadzenie Goldeneye 007 na nowoczesne platformy wymaga znacznie więcej. Jednym z największych powodów jest to, że Nintendo lub inna firma musiałaby wziąć udział w negocjowaniu praw do licencji Jamesa Bonda i być może twarzy aktorów, które pojawiają się na nim w formie cyfrowej, jak Pierce Brosnan.

Mam nadzieję, że kiedy/jeśli Goldeneye 007 zostanie dodany do Nintendo Switch Online, będzie w nieco lepszym stanie niż jest teraz. Gracze, którzy już dokonali aktualizacji do Nintendo Switch Online + Expansion Pack, aby grać w gry N64 i SEGA, zgłaszali problemy z opóźnieniem wejścia, opóźnieniami dźwięku, problemami z liczbą klatek na sekundę i nieprawidłowym układem kontrolera.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Goldenye 007, sprawdź fanowski remake Goldeneye w Far Cry 5, jak remaster Goldeneye 007 został anulowany przez Nintendo z kilkoma błędami do naprawienia i jak Shigeru Miyamoto z Nintendo chciał, aby Goldeneye był bardziej przyjazny rodzinie.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Source : https://www.ign.com/articles/goldeneye-007-german-ban-removal-raises-some-interesting-questions-about-its-future-on-switch-online