Usuń zagrożenie Terminidami w Helldivers 2 dzięki temu wydarzeniu społecznościowemu!

Dołącz do najnowszej społeczności Helldivers 2

Kampania mająca na celu wyeliminowanie zagrożenia Terminidami

Nadeszło najnowsze wydarzenie społecznościowe Helldivers 2 i tym razem gracze mogą nie mogą się doczekać wzięcia udziału w kampanii mającej na celu trwałe wyeliminowanie zagrożenia Terminidami ze skupiska planet w pobliżu Superziemi. Te wydarzenia społeczności Major Order są także dobrą okazją do zdobycia stosu medali do Przepustki Bojowej Obligacji Wojennych, przy czym w szczególności to wydarzenie oferuje 50 medali za udział. W połączeniu z zamówieniami osobistymi możesz szybko zgromadzić zapas wirtualnej waluty w grze, aby odblokować część nowej broni, która pojawi się w tym miesiącu.

„Wieże dystrybucyjne Terminidów zostały zbudowane na każdej planecie barierowej” – stwierdza streszczenie tego głównego zamówienia. „Wystarczy je aktywować, aby na stałe poddać owady kwarantannie”. Na każdej planecie barierowej stoi teraz sieć potężnych wież dystrybucyjnych Termicydów: System Kontroli Terminidów. Po aktywacji TCS wytępi każdego Terminida na tej planecie i zaszczepi go przeciwko przyszłym inwazjom. »

Wyzwanie dla Helldivers

Podczas gdy Super-Earth wysłał inżynierów do wykonania tej misji, roje Terminidów okazały się problemem i Helldivers będą musieli ewakuować region i aktywować wieże. Jeśli ta kampania zostanie przeprowadzona na planetach Erata Prime, Fenrir 3, Meridia i Turing, prawdopodobnie będą to bezpieczne przystanie i pozwolą Helldivers skupić się na ustanowieniu zarządzanej demokracji na krańcach galaktyki.

Ta nowa kampania czerpie inspiracje z Warhammera 40K i Starship Troopers z Helldivers 2, ponieważ gracze niedawno wzięli udział w misji odblokowania nowych mechów Exo-45 poprzez odzyskanie planety z rąk armii Automatonów. Dostępna jest również nowa łatka, która sprawia, że ​​częstotliwość pojawiania się niektórych trudniejszych wrogów Terminidów jest łatwiejsza do kontrolowania. Jeśli jesteś na tyle odważny, aby stawić czoła szalejącemu Rudzielec i wycelować w jego głowę mopsa, przekonasz się również, że te wytrzymałe owady natychmiast upadną, jeśli ci się uda.

Źródło: www.gamespot.com