Uruchomiono reklamę i witrynę internetową Super Mario Bros. Movie HydraulikaNintendo i Illumination wypuściły nowy Film Super Mario Bros 30-sekundowa reklama i strona internetowa, odtwarzające Super Mario Bros. Super Show! animowana piosenka przewodnia z 1989 roku.

Możesz obejrzeć rap Mario i Luigiego, a nawet odwiedzić tematyczną witrynę Super Mario Bros. Plumbing, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o ich „rodzinnej i zarządzanej” firmie obsługującej Brooklyn i Queens. Na stronie internetowej znajduje się nawet sekcja „O nas”, a w opiniach klientów zamieszczono kilka klasycznych referencji.

„O nas: Witamy w Super Mario Bros. Hydraulika! Jesteśmy braćmi i tak, jesteśmy super. Mój młodszy (ale wyższy) brat Luigi i ja byliśmy zmęczeni radzeniem sobie z kolczastymi szefami, więc skorzystaliśmy z okazji, by wziąć samodzielnie rozwiązujemy problemy hydrauliczne na Brooklynie. Jesteśmy firmą rodzinną i jesteśmy przez nią obsługiwani, a naszym celem jest prześcignięcie konkurencji dzięki naszej specjalistycznej usłudze w białych rękawiczkach. Dziękujemy za sprawdzenie nas! Mario i Luigi”

Jest też strona z komunikatem „Błąd 404” wypełniona rurami osnowowymi oraz strona kariery poszukująca dyspozytora, księgowego, kierownika ds. marketingu i kierowcy. I wreszcie, strona internetowa zachęca fanów z USA do „zadzwonienia lub wysłania SMS-a” pod następujący numer: 929-55-MARIO.

Jeśli zadzwonisz, usłyszysz wiadomość głosową od Luigiego (granego przez Charliego Daya w filmie), a jeśli wyślesz SMS-a, zostaniesz połączony ze stroną społeczności, na której możesz zarejestrować się, aby być na bieżąco z ekskluzywnymi aktualizacjami.

Co sądzisz o tym imponującym chwytze marketingowym? Komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/02/super-mario-bros-movie-plumbing-commercial-and-website-launched