Unikaj płacenia podatków już dziś, gdy rzepa uchyla się od płacenia podatków


Unikaj płacenia podatków i zburz skorumpowany rząd warzywny za pomocą Rzepa chłopiec uchyla się od płacenia podatków – gra przygodowa wydana dzisiaj na Xbox One, Windows PC i Game Pass. Wcielasz się w tytułowego rzepa, który szuka sposobu na spłatę długów u skorumpowanego burmistrza cebuli. Zawiera mieszankę rozwiązywania zagadek, eksploracji lochów i zbierania roślin, Rzepa chłopiec uchyla się od płacenia podatków to urocza, ale epicka podróż, aby uniknąć płacenia podatków i zburzyć establishment.

Popełnienie przestępstwa nigdy nie było tak zabawne

Opracowany przez Snoozy Kazoo i opublikowany przez Graffiti Games, Rzepa chłopiec jest pełen humoru, który rozśmieszy Cię podczas popełniania przestępstwa. Poznaj dużą obsadę dziwacznych postaci związanych z jedzeniem, wszystkie z własnymi historiami i problemami. Niektórym pomagasz, innym nie, decyzja należy do Ciebie. W końcu jesteś rzepą na misji, więc nie ma czasu na powolny wzrost w ogrodzie. Ale będziesz chciał porozmawiać z nimi wszystkimi, aby złapać każdy żart i dowiedzieć się, co gnije w Veggieville.

Jeśli to nie jest wystarczająco zabawne, istnieje mnóstwo dokumentów podatkowych, które można podrzeć, co pozwala wymazać papierowy ślad i potencjalnie zniszczyć rząd. Te, które będziesz chciał zebrać. Mówiąc o kolekcjonowaniu, istnieje szereg kapeluszy do kolekcjonowania, w tym kapelusz ptaka i kapelusz nożycowy. Nożyczki naprawdę robią najlepsze kapelusze.

Wskazówka ogrodnicza

Skoro byłeś tak dobrymi warzywami, damy ci wskazówkę dotyczącą ogrodnictwa. Aby uzyskać wyjątkowe zakończenie uchylania się od płacenia podatków, musisz zebrać wszystkie dokumenty podatkowe i serca w grze. W ten sposób odblokujesz specjalnego finałowego bossa. Dodatkowo, po ukończeniu gry, odblokujesz także Sunset Station, w której znajduje się nieskończony loch pociągu znany jako Limitless Line, w którym walczysz z nowymi i ulepszonymi znajomymi wrogami, aby zdobyć mnóstwo nagród.

Rzepa chłopiec uchyla się od płacenia podatków jest już dostępny na Xbox One, Windows PC i Game Pass. Mamy nadzieję, że to sprawdzisz.

Rzepa chłopiec uchyla się od płacenia podatków

Rzepa chłopiec uchyla się od płacenia podatków

Gry Graffiti


64


14,99 USD

11,99 $

Ulepszone dla Xbox One X

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Przejmij kontrolę nad uroczą rzepą, która jest absolutnym zagrożeniem dla społeczeństwa. Po niepłaceniu podatków i eksmisji z domu musisz wyruszyć na epicką wyprawę, aby spłacić ogromny dług wobec burmistrza cebuli. Narzędzia ogrodowe do rozwiązywania zagadek z roślinami, poznawania ekscentrycznych warzyw i owoców oraz podejmowania zdradzieckich walk z dużymi i małymi zwierzętami. Podczas podróży odkryj, co psuje tę społeczność ogrodniczą i powstań, by obalić skorumpowany rząd warzyw!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/04/19/avoid-paying-taxes-today-with-turnip-boy-commits-tax-evasion/