Unicorn Overlord w sprzedaży na PS5: okazja, której nie można przegapić

Unicorn Overlord: oferta, której nie można przegapić na PS5

Unicorn Overlord jest już dostępny za jedyne 34,99 USD na PS5 podczas wczesnej wyprzedaży w dniu premiery. Zniżka ta dotyczy obecnie wyłącznie wersji na PlayStation, ale wkrótce pojawią się inne zniżki u innych sprzedawców na wszystkich platformach. Jest to jedna z najlepszych ofert gier wideo dostępnych obecnie podczas letnich wyprzedaży w sklepach takich jak Amazon, Walmart i Target. To jednocześnie najniższa cena wersji na PS5, jaką widzieliśmy od czasu jej premiery.

Doceniona przez krytyków gra

Unicorn Overlord otrzymał od IGN „niesamowitą” ocenę 9/10. Możesz przeczytać naszą recenzję, aby zrozumieć, dlaczego jest uważana za jedną z najlepszych gier strategicznych na konsole w najnowszej historii. Oto ostateczny werdykt krytyka Erica Zalewskiego:

„Zastanawiając się nad niesamowicie różnorodnym i niezwykle kreatywnym światem, który eksplorowałem podczas 45 godzin rozgrywki, wszelkie problemy, jakie napotkałem w grze Unicorn Overlord, okazały się ostatecznie nieistotnymi szczegółami. Taktyczny system walki jest wyjątkowy i złożony, a jednocześnie łatwy do zrozumienia i umiejętnie łączy mechanikę wielu innych gier z nowymi, sprytnymi dodatkami. »

„Interesujący teren na kontynencie Fevrith sprawia, że ​​każda walka jest wyjątkowa, a mapy zawierają jedne z najlepszych sztuczek, jakie widziałem w strategicznej grze RPG. Ponieważ kampania jest opowiadana oczami zróżnicowanej i kreatywnej obsady, jej pełna tropów opowieść fantasy została podniesiona w sposób, jakiego nie byłby w stanie zapewnić bardziej tradycyjny styl opowiadania historii. Krótsze, bardziej osobiste historie świetnie się sprawdzają, wspierając pętlę eksploracji i wyzwolenia, która sprawiła, że ​​błagałem o opowiedzenie innej historii, odbudowę innego miasta i stoczenie kolejnej walki. »

To nie jedyne oferty dostępne obecnie na Amazonie. Ponieważ na horyzoncie pojawia się Prime Day (dokładnie 16 i 17 lipca), warto sprawdzić kilka zniżek. Niektóre z naszych ulubionych ofert Prime Day obejmują tę świetną ofertę na Audible Premium Plus, gdzie możesz uzyskać 3 miesiące usługi za darmo, a Kindle Unlimited oferuje również 3 miesiące bezpłatnej usługi. Aby dowiedzieć się więcej o tym, czego możesz się spodziewać po tym ogromnym wydarzeniu rabatowym w tym roku, zapoznaj się z naszym podsumowaniem Dnia Amazon Prime Day, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje o tym, kiedy rozpocznie się sprzedaż, czego możemy się spodziewać i jakie inne konkurencyjne wydarzenia odbędą się o tym samym czasie.

Źródło: www.ign.com