Unicorn Overlord: szalona promocja na Amazonie!

Analiza Unicorn Overlord, najnowszej taktycznej gry RPG

Vanillaware wypuściło na początku tego roku swoją najnowszą taktyczną grę RPG, Unicorn Overlord, która jest już w sprzedaży za 50% na Amazon. Walmart również miał tę ofertę, ale od tego czasu podniósł cenę do 40 dolarów. Tylko wersja na Nintendo Switch kwalifikuje się do tej ogromnej zniżki, ale wersje na PS5 i Xbox Series X można kupić za 40 USD za sztukę u kilku sprzedawców. To powiedziawszy, Unicorn Overlord czuje się na Switchu jak w domu, ponieważ jest to świetna gra do grania na urządzenia przenośne – zwłaszcza za najniższą w historii cenę wynoszącą 30 dolarów. Oferty na wersję Unicorn Overlord na Switcha wyprzedają się stale szybciej niż oferty na konsole Xbox i PlayStation, a Amazon może w każdej chwili zmienić cenę.

Mocne strony Unicorn Overlord

Vanillaware jest znane z tworzenia unikalnych doświadczeń, które łączą elementy z wielu gatunków. Do poprzednich gier studia należą krytyczne hity, takie jak 13 Sentinels: Aegis Rim, Dragon’s Crown, Odin Sphere i Muramasa: The Demon Blade.

Unicorn Overlord może mieć dziwną nazwę, ale zebrał dobre recenzje ze względu na mocne elementy strategii-RPG i świetną grafikę (mimo niezbyt imponującej narracji). Nasza recenzja Unicorn Overlord przyznała mu ocenę 8/10 właśnie z tych powodów.

„Oprawa wizualna Unicorn Overlord olśniewa już od początkowej przerywnika filmowego, a ukochana grafika 2D Vanillaware ożywia szczegółowe królestwo fantasy” – napisała recenzentka Heidi Kemps. „Jest tu tyle satysfakcji i głębi rozgrywki do odkrycia, że ​​możesz pomyśleć o dynamice zespołu w grze, nawet gdy nie grasz. Kiedy głównym uczuciem, jakie wywołuje gra, jest chęć grania więcej, wiesz, że masz klejnot w rękach. »

Edycje kolekcjonerskie gry Unicorn Overlord

Warto zaznaczyć, że Edycję Kolekcjonerską można nabyć za 90 dolarów (zamiast 130 dolarów) na Xbox Series X w serwisie Woot. Ta wersja, oficjalnie nazywana Monarch Edition, jest całkiem fajna, ponieważ zawiera oryginalną kartę Unicorn Overlord z ponad 250 kartami, książkę z grafiką, album muzyczny i kilka dobrych DLC. Amazon ma w magazynie edycję kolekcjonerską w cenie detalicznej na PS5 i Xbox Series X. Wersję na Nintendo Switch trudno znaleźć w magazynie.

Warto również zauważyć, że edycja kolekcjonerska jest ponownie dostępna na PS5 i Xbox Series X na Amazon. Kosztuje 130 dolarów, ale zawiera mnóstwo gadżetów, takich jak książka z grafiką, album muzyczny, dobre DLC, a nawet oryginalna gra karciana Unicorn Overlord z ponad 250 kartami.

Źródło: www.gamespot.com