Uncharted: Kolekcja Legacy of Thieves trafi na PC w przyszłym miesiącu


Kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves wreszcie doczekała się daty premiery na PC.

Długo oczekiwana kolekcja Uncharted obejmuje Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, które w końcu trafi na PC 19 października.

Kolekcja wyciekła do Epic Games Store na początku tego roku, a podobna lista potwierdza teraz datę premiery, a także to, czego możemy się spodziewać po premiach przedpremierowych.

„Kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves, zremasterowana i zoptymalizowana na PC, trafi do Epic Games Store 19 października, a jeśli kupisz ją w przedsprzedaży, otrzymasz odlotowy nowy szybowiec Fortnite w kształcie hydroplanu Sully”.

Zgadza się – możesz szybować do Królewskiego Kanionu hydroplanem Sully’ego… ale nie wiadomo, czy będziesz w stanie wymachiwać jego charakterystycznym wąsem.

Dodatkowo, hydroplan szybowcowy poleci do sklepu z przedmiotami w Fortnite 19 listopada.

Przypuszczalnie towarzyszyć mu będą skórki Nathan Drake i Chloe Fraser (oraz narzędzia do zbioru), które pojawiły się w Fortnite na początku tego roku.

Jeśli chodzi o samą kolekcję, spodziewajcie się licznych ulepszeń w porównaniu z pierwowzorami na PS4… w końcu została wydana również na PS5 i miała poprawioną grafikę, która bez wątpienia będzie jeszcze lepsza na PC.

Recenzja IGN Uncharted: Legacy of Thieves na PS4 mówi: „Uncharted 4 to ostatnia krucjata dla Nate’a na więcej niż jeden sposób. Tutaj jest wyrafinowany, gładszy, szybszy i ostrzejszy, ale nie na poziomie, na który wielu miało nadzieję… Ulepszone tekstury i rozdzielczość to jedyne drobne ulepszenia wizualne, przy czym poziom szczegółowości, okluzja otoczenia i inne pozostają takie same.”

Dziwna historia nieznanego filmu

Dopiero okaże się, co wprowadzi wersja na PC, ale wciąż dobrą wiadomością jest to, że kolekcja Uncharted zmierza na PC. Czy to jest dobre, czy nie, to zupełnie inna sprawa.

Chcesz przeczytać więcej o Uncharted? Sprawdź, gdzie Legacy of Thieves znajduje się wśród najbardziej oczekiwanych gier na PC 2022 roku, i dowiedz się, co twórcy gry myślą o tworzeniu kolejnego sequela.

Ryan Leston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Źródło : https://www.ign.com/articles/uncharted-legacy-of-thieves-collection-is-coming-to-pc-next-month