Ukryte szczegóły ze zwiastuna Zelda: Echoes of Wisdom

Kilka razy poświęciliśmy czas na obejrzenie prezentacji wideo Echoes of Wisdom i w końcu zaczynamy lepiej rozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Podekscytowani nowym odcinkiem 2D, przygotowaliśmy listę rzeczy, które mogłeś przeoczyć w zwiastunie ujawniającym Echoes of Wisdom. Nasz wybór sięga od oczywistych szczegółów po te, które prawie pozostają niezauważone, i jesteśmy pewni, że wciąż są takie, które przeoczyliśmy. Przejrzyj naszą listę potencjalnie pominiętych momentów, a następnie przejdź do komentarzy i podziel się wszystkimi, które zauważyłeś. A jeśli przypadkiem przegapiliście cały zwiastun (lub po prostu chcecie obejrzeć go 304. raz – nie oceniamy), znajdziecie go na dole strony.

Czego nie można przegapić w zwiastunie Zelda: Echoes Of Wisdom

Podejrzany miecz
Obraz: Nintendo

Od razu zauważyliśmy coś dziwnego z mieczem Linka. Ta rękojeść nie przypomina tej z Legendarnego Miecza, prawda? Błękit jest jaśniejszy niż wszystko, co widzieliśmy wcześniej (chyba że rozważasz coś w rodzaju Trójelementowego Białego Miecza z The Minish Cap, co prawdopodobnie nie powinno mieć miejsca w tym przypadku), a kształt nie jest tak „skrzydlaty” ’ jak zwykle. Hmm. Czy mamy tu do czynienia z zupełnie nowym mieczem? Czy tak po prostu wygląda Sword of Legend w stylu graficznym Link’s Awakening? Czy nie posuniemy się za daleko, wiedząc, że Link zostanie powalony pięć sekund później?

Krystalicznie czysta Zelda (ponownie)

Krystalicznie czysta Zelda (ponownie)
Obraz: Nintendo

Ach, Księżniczka Zelda i jej powracający problem z uwięzieniem w krysztale, co? Co za niegrzeczna dziewczynka! Widzieliśmy ją wcześniej jako monarchę Hylian uwięzioną w podobnej kryształowej klatce w Ocarina of Time, A Link to the Past i Four Swords Adventures. Nie martw się, ona zawsze sobie z tym radzi.

Wersja oldschoolowa Ganona

Wersja oldschoolowa Ganona
Zelda: Echoes of Wisdom SzczegółyObraz: Nintendo

Ten duży, stary Ganon bardzo przypomina projekty gier A Link to the Past / Between Worlds i gier Oracle. W tym przypadku skłanialibyśmy się ku osi czasu „Upadły bohater”, chociaż w Four Swords Adventures występuje również zły dzik, więc nie wykluczalibyśmy również osi czasu „Triumfalny – Dziecko”. Ale hej, zostawmy dyskusje na temat osi czasu na inny dzień.

Link w pełni wyposażony
Zelda: Echoes of Wisdom SzczegółyObraz: Nintendo

Podobnie jak w Tears of the Kingdom, wydaje się, że Link, którego znajdziemy na początku Echoes of Wisdom (zakładając, że jego porażka nastąpi wcześniej) jest w pełni wyposażonym bohaterem. Posiada tarczę Hylian, łuk i zdolność skakania (co zwykle wymaga Pióra/Płaszcza Kamiennego w grach z widokiem z góry) w walce z Ganonem, zanim ucieknie przez szczeliny. Ale co to jest? Metroid?

Źródło: www.nintendolife.com