Ukryte sekrety Zeldy: ujawnienie łez królestwa – sześć miesięcy później

Wprowadzenie: Premiera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom była przełomowym wydarzeniem dla wielu graczy, zwłaszcza Jima. Sześć miesięcy po premierze gry Jim wspomina swoje doświadczenia i wciąż zachwyca się bogactwem tego wirtualnego świata.

Niespodziewana wyprawa

Odkrycie nowego świata
Jim zdaje sobie sprawę, że w Tears of the Kingdom jest jeszcze wiele do odkrycia, pomimo wielu godzin spędzonych już na eksplorowaniu tego wirtualnego świata. Odkrywa na nowo regiony, które wydawało mu się, że doskonale zna, i dokonuje nieoczekiwanych spotkań.

Niekończąca się misja?
Mimo że ukończył już większą część gry, Jim zdaje sobie sprawę, że jeszcze mu daleko do zobaczenia wszystkiego. Odkrywa nowe zadania poboczne, miejsca jeszcze nieodkryte i tajemnice, których jeszcze nie odkrył. Zdaje sobie sprawę, że gra jest pełna niespodzianek i że daleko mu do pełnego jej zbadania.

Piękno nieoczekiwanego
Ten nieoczekiwany powrót do Tears of the Kingdom pozwolił Jimowi na nowo odkryć magię gry i po raz kolejny zachwycić się bogactwem tego wirtualnego świata. Zdaje sobie sprawę, że uczucie odkrycia i zaskoczenia nadal jest obecne, nawet po miesiącach odkrywania tej gry.

Podsumowanie: Krótko mówiąc, ciągłe odkrywanie tej gry wideo nie przestaje zaskakiwać Jima i przypomina mu, w jakim stopniu Tears of the Kingdom to wciągające i niewyczerpane doświadczenie.

Źródło: www.nintendolife.com