Ujawniono nową edycję Call of Duty: Modern Warfare 3

Przygotuj się na zaskoczenie najnowszą odsłoną Call of Duty! Activision właśnie odsłoniło Call of Duty: Modern Warfare 3, a fani gry nie mogą być bardziej podekscytowani. Z datą premiery ustaloną na 10 listopada, ta nowa odsłona zapowiada się na niezapomniane przeżycie.

Fascynujące pierwsze spojrzenie

Dzisiejsze oficjalne ujawnienie pojawiło się w przepysznym zwiastunie. Oprócz mnóstwa urzekających obrazów, są tu znajome twarze z serii Call of Duty, w tym Captain Price i Vladimir Makarov. Następnie głos lektora grozi: „Nigdy nie grzeb swoich wrogów żywcem”.

Ta bezpośrednia kontynuacja Call of Duty: Modern Warfare 2 została stworzona głównie przez Sledgehammer Games, które brało już udział w tworzeniu poprzedniego dzieła. Podobno gra została pierwotnie zaprojektowana jako „dodatek premium” do Modern Warfare 2, zanim stała się pełnoprawną grą. Plotki sugerują również, że Modern Warfare 3 będzie zawierać wszystkie zwykłe tryby gry, takie jak kampania dla jednego gracza, tryb wieloosobowy, a nawet zombie.

Szczegóły wkrótce

Chociaż na tym etapie oficjalne szczegóły są nadal minimalne, oczekuje się, że więcej informacji na temat Modern Warfare 3 zostanie ujawnionych wkrótce. Do 10 listopada fani marki mogą przygotować się na intensywną przygodę pełną zwrotów akcji.

Źródło: www.eurogamer.net