Ujawniono najlepszych zawodników EA Sports FC 24, w tym Kyliana Mbappé i Alexię Putellas!

EA opublikowało najwyższe oceny w trybie Ultimate Team dla nadchodzącej gry EA Sports FC 24, w której po raz pierwszy biorą udział gracze płci męskiej i żeńskiej. Na szczycie listy EA Sports znajduje się francuska gwiazda ataku Kylian Mbappé z ogólną oceną 91. Ale trzech innych graczy – dwóch mężczyzn i jedna kobieta – również ma tę samą ocenę.

Najlepsze oceny

Była kapitan Hiszpanii Alexia Putellas również ma ocenę 91, podobnie jak duet napastników Manchesteru City Erling Haaland i Kevin De Bruyne.

Inna hiszpańska gwiazda międzynarodowa, Aitana Bonmatí, ma 90 lat i jest świeżo koronowaną tegoroczną mistrzynią świata. Inni gracze, którzy również otrzymali ocenę 90, to Lionel Messi, Harry Kane i polski napastnik Robert Lewandowski, a także australijska gwiazda Sam Kerr, belgijski bramkarz Thibaut Courtois, norweska zawodniczka Caroline Graham Hansen i francuski napastnik Karim Benzema.

Graczki w Ultimate Team

W lipcu EA ogłosiło, że w tym roku włączy zawodniczki do Ultimate Team, mieszając się z graczami płci męskiej. We wstępnej wersji przetestowanej przez naszego dziennikarza Chrisa Tapsella Kerr otrzymał ocenę 91 – taką samą jak Mbappé – choć można to zmienić.

Jak można się spodziewać, gracze z tej samej drużyny – jak Kerr i Raheem Sterling z Chelsea – otrzymają zgranie.

„Jeśli masz różnych graczy, ale mają oni te same atrybuty – ten sam wzrost i wagę – będą zachowywać się w ten sam sposób, niezależnie od tego, czy są to mężczyźni, czy kobiety” – wyjaśnia Sam Riveira, starszy producent EA Sports, w którym Chris udzielił wywiadu na temat ta zmiana. „Potem istnieją po prostu różnice w wzroście i wadze między graczami. ”

„Potrzebujesz także zwinnych graczy, na przykład jeśli jesteś obrońcą, nadal musisz umieć zaznaczać i łapać, więc naprawdę poszerzy to pulę graczy, których ludzie będą wybierać w swoich Ultimate Teams. »

EA planuje ujawnić oceny innych zawodników EA Sports FC 24 w ciągu najbliższych siedmiu dni, zaczynając od jutrzejszych zawodników z angielskiej Premier League i Women’s FA Super League. Jakieś niespodzianki w przygotowaniu?

Źródło: www.eurogamer.net