Ujawniono datę premiery DLC do Splatoon 3 Side Order

Nintendo ujawnia datę premiery DLC do Splatoon 3 Side Order

Nintendo ujawniło podczas Directu we wrześniu ubiegłego roku, że dodatek DLC do Splatoon 3 Side Order ukaże się wiosną tego roku. Teraz, kilka miesięcy później, Nintendo ujawniło dokładną datę: 22 lutego 2024 r. To właśnie wtedy zostanie wypuszczona druga fala przepustki do gry Splatoon 3, zawierająca opcję Side Order. Iglica Porządku, zupełnie nowa lokacja.

Intrygujący zwiastun

Nintendo ogłosiło tę wiadomość krótkim zwiastunem przedstawiającym Agenta 8 śpiącego w pociągu. Następnie zwiastun jest kontynuowany w Iglicy Porządku, gdzie tajemniczy głos wzywa Agenta 8.

Spotkanie nowych postaci

Dla tych, którzy nie wiedzą, Agent 8 jest bohaterem dodatku Octo do Splatoon 2. W Side Order Agent 8 spotka nową postać o imieniu Acht, która twierdzi, że ma długą historię z Mariną, jedną z gospodarzy Splatoon 2. Współgospodarz Mariny, Pearl, również pojawia się jako robot towarzyszący Agentowi 8 w jego podróży.

Kolorowa przygoda

Ponieważ Iglica Porządku nie ma koloru, Acht daje Agentowi 8 kolorowe żetony, aby modyfikować jego umiejętności, takie jak zwiększanie prędkości biegu i obrażeń. Jest prawdopodobne, że kolorowy atrament Agenta 8 zostanie użyty do przywrócenia koloru iglicy, ale aby się o tym przekonać, będziemy musieli poczekać do 22 lutego.

W międzyczasie zapoznaj się z recenzją Splatoon 3 na portalu Game Informer i dowiedz się, co jeszcze kryje w sobie przepustka rozszerzająca do Splatoon 3.

Czy zamierzasz wypróbować Side Order w przyszłym miesiącu?

Daj nam znać w komentarzach poniżej, jeśli planujesz sprawdzić Side Order w przyszłym miesiącu!

Źródło: www.gameinformer.com