Ujawnienie karty „Marsz Króla Lisza” w Hearthstone – Szaman dostaje ogromnych kolesi


Nowy dodatek do Hearthstone, Marsz Króla Lisza, wprowadza zupełnie nową klasę wraz z długo oczekiwanym pojawieniem się Rycerza Śmierci. Ale jak zawsze daje istniejącym klasom nowe narzędzia, w tym zestaw kart, które współdziałają z Szamanem, który ma duże, potężne stwory, aby zdominować pole bitwy w późnej fazie gry. GameSpot może zdradzić nie jedno, ale dwa cztery tych kart, które wyglądają na dobrze ze sobą współpracujące.

W obecnej mecie Szaman zwykle koncentruje się na mniejszych stworach, takich jak Murloki, lub talii średniego zasięgu. Ta klasa nie jest obca dużym stworom, ale zazwyczaj używała narzędzi Ewolucji, aby losowo pożyczać duże stwory od innych klas. Ten nowy pakiet daje Szamanowi trochę bardziej kosztownych narzędzi, które można nazwać własnymi, zaczynając od Przewidywanie. To zaklęcie o koszcie czterech zostało stworzone, aby przyciągnąć twoich dużych stworów, jednocześnie dając ci korzyści w postaci mniejszych stworów Prowokacji, aby kupić ci czas, zanim będziesz mógł rzucić potężnymi uderzeniami.

Przewidywanie (4) – Dobierz 2 stronników. Za każdy koszt (5) lub więcej przyzwij Ducha 2/3 z Prowokacją.

A co może chwycić takie zaklęcie? W tym zestawie debiutują dwaj nowi wielcy stwory. Berserker Zagłady to duży stronnik Prowokacji, który ma również Odrodzenie i Kradzież Życia, a za każdym razem, gdy umiera, zadaje obrażenia wrogiemu stronnikowi, lecząc cię w tym procesie. To duży efekt sam w sobie, a także wiąże się z nową synergią Nieumarłych. Jest też nowy legendarny Szaman, Władca Drakuruduży stronnik ze Zrywem i Furią Wichru, którego efektem jest przywoływanie wszystkich stronników, których zaatakuje i zabije. Ty.

Blightblood Berserker (8) – Prowokacja, Kradzież życia, Odrodzenie, Agonia: Zadaj 3 obrażenia losowemu wrogowi.
Blightblood Berserker (8) – Prowokacja, Kradzież życia, Odrodzenie, Agonia: Zadaj 3 obrażenia losowemu wrogowi.
Overlord Drakuru - Pęd, Furia Wichru.  Po tym, jak zaatakuje i zabije stronnika, wskrześ go po swojej stronie.
Overlord Drakuru – Pęd, Furia Wichru. Po tym, jak zaatakuje i zabije stronnika, wskrześ go po swojej stronie.

To dużo mocy zamkniętej w dwóch kartach. Ale jeśli chcesz poważnego ciosu jeden-dwa z dużą łączną zniżką, możesz użyć nowego zaklęcia Z drugiej strony. To zaklęcie Cienia o koszcie 10 przywołuje kopie każdego stronnika w twojej ręce, każe im zaatakować stronnika, a następnie umrzeć. W przypadku Blightblood Berserkera oznacza to, że natychmiast otrzymujesz korzyść z kradzieży życia zarówno z jego ataku, jak i Agoni, i nadal pozostajesz z nim jako stronnik Odrodzonych z Prowokacją. W przypadku Overlorda Drakuru efekt ten neguje jego Furię Wichru, ale nadal pozostawia kopię tego, co zabił. I od przywołania zaklęcia kopie stronników w twojej ręce, zamiast wyciągać ich całkowicie z ręki, nadal masz oryginalnych stronników, którymi możesz grać z ręki, kiedy tylko chcesz.

Z drugiej strony (10) — przyzwij kopię każdego stronnika w twojej ręce.  Atakują losowych wrogich stronników, a następnie umierają.
Z drugiej strony (10) — przyzwij kopię każdego stronnika w twojej ręce. Atakują losowych wrogich stronników, a następnie umierają.

Dodatek March of the Lich King do Hearthstone wystartuje 6 grudnia. Wraz z nowym zestawem podstawowym składającym się z 68 kart Rycerzy Śmierci, które wykorzystują nowy system run, wraz z wprowadzeniem nowego typu stronników Nieumarli. Można już składać zamówienia przedpremierowe na zestawy Króla Lisza, a czekając na rozszerzenie, możesz sprawdzić wszystkie dotychczas ujawnione karty Marszu Króla Lisza.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/hearthstone-march-of-the-lich-king-card-reveal-shaman-gets-huge-dudes/1100-6509289/?ftag=CAD-01-10abi2f