Uderzenie z cieni w najnowszej aktualizacji zbuntowanej firmy


Nieuczciwa firmaNowa aktualizacja jest wypełniona po brzegi ulepszeniami, stylem i ulepszeniami! Nowy sezon rankingowy stanowi wyjątkowe wyzwanie, a nowe możliwości zdobywania nagród i ulepszania garderoby Przepustka bojowa Covert Ops!

Pochwal się nowym sprzętem kosmetycznym inspirowanym operacjami specjalnymi w swoim zestawie dzięki przepustce bojowej Covert Ops! Dzięki nowym strojom dla Ronina, Kestrel, Saint i Mack, bycie ukrytym z pewnością nie oznacza, że ​​ci łotrzycy wciąż nie mają stylu, zwłaszcza w legendarnym stroju Ronina, Shadow Spectre. W przepustce bojowej zadebiutują również okłady broni Mityczne Większe Niebezpieczeństwo i Legendarny Wschodzący Smok, które dają więcej możliwości pokazania się znajomym (i wrogom).

Poznaj modę przyszłości dzięki nowemu pakietowi startowemu w sklepie! Ten pakiet zawiera strój Anajani Dahlia, który został zainspirowany marką modową z gry. Otrzymasz także kamuflaż podstawowy na broń z optyczną kamuflażem i 300 łotrzyków, aby ulepszyć swój styl w sklepie w grze. Złap nowy pakiet, aby wyróżnić się z tłumu!

Wraz z przepustką bojową są bardziej ekscytujące zmiany i ulepszenia jakości życia w ramach Project Saint! ten Nieuczciwa firma Zespół dokonał zmian w tożsamości łotrzyków w postaci szybkości i wytrzymałości w najnowszej aktualizacji. Każdy łotrzyk będzie miał teraz wskaźnik szybkości i skalowanie oceny wytrzymałości od jednej do pięciu gwiazdek; dwie gwiazdki reprezentują linię bazową, a każda ocena powyżej lub poniżej oznacza 5% zmianę tej cechy. Cechę tę można znaleźć w sekcji Łotrzyk w menu głównym oraz na ekranie wyboru postaci.

Oprócz aktualizacji szybkości i wytrzymałości dostępnych jest również kilka nowych profitów, które pozwolą dostosować żądany styl gry. Profit Energize sprawi, że twoja umiejętność będzie się ładować szybciej; Rusznikarz poprawi rozmiar twojego magazynka i zasięgi opadu; Niestabilność sprawi, że twoje obrażenia w czasie będą silniejsze. Inne profity również zostaną przeniesione do podstawowych trybów gry, takich jak Crackshot, Bulletproof i Restock. Jednak to nie wszystko w nadchodzącej aktualizacji; możecie również spodziewać się aktualizacji wyposażenia profitów, nowych zestawów gadżetów i innych ekscytujących funkcji, które nadejdą!

Wreszcie, ale na pewno nie mniej ważne, zbierz swoich zaufanych przyjaciół i wskocz do najnowszego sezonu rankingowego! Wszystkie te ekscytujące zmiany z pewnością wstrząsną sezonem i zapewnią ci ekscytującą rozgrywkę z chwilą na chwilę z twoimi ulubionymi łotrami.

Zagraj w najnowsze Nieuczciwa firma aktualizacja za darmo na Xbox One X|S już dziś!

Nieuczciwa firma

Xbox Live

Nieuczciwa firma

Studia Hi-Rez


581

Przygotuj się i wskocz do Rogue Company, trzecioosobowej taktycznej strzelanki akcji, która stawia losy świata w twoich rękach. Pokonaj wrogą drużynę w trybach gry opartych na celach i akcji, w których znajdziesz egzotyczne miejsca, ekscytującą strzelaninę i eksplozje… wiele eksplozji. Zbierz swój zespół i graj teraz ZA DARMO! Skocz ze spadochronem do misji o wysoką stawkę w gorących miejscach na całym świecie. Weź udział w pełnych akcji trybach 4v4 i 6v6; kontroluj punkt w King of the Hill, walcz o przetrwanie w Strikeout lub podkładaj i rozbrajaj bomby w Demolition. Chcesz być bardziej konkurencyjny? Dołącz do kolejki rankingowej, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami. Lub zrelaksuj się w obracającym się trybie ograniczonym czasowo. Wpadnij jako jeden z wielu agentów Rogue Company, każdy z własnym unikalnym zestawem umiejętności, broni i gadżetów! Wystrzel wybuchowy napalm z Wyrzutni Chaosu Switchblade, użyj ożywiającego drona Sainta, aby ocalić kolegów z drużyny, lub wyłącz wrogą drużynę za pomocą hacka z Gl1tch. Który Łotrzyk i styl gry wybierzesz? Podczas każdego meczu będziesz zarabiać gotówkę do wydania w sklepie w grze. Wybierz, w jaki sposób podchodzisz do każdej rundy — czy kupisz katanę, aby zmierzyć się z wrogami, czy karabin snajperski Tyr, aby pokonać ich z daleka? Możesz także odblokować zaawansowane technologicznie gadżety, od ulubionych materiałów wybuchowych Dimy po dezorientujący gaz łzawiący. Rogue Company jest w 100% darmowa. Wszystkie Łotrów można odblokować za darmo i otrzymać dodatkowe darmowe nagrody, które możesz zebrać po prostu grając w grę. Co więcej: Rogue Company obsługuje pełną rozgrywkę międzyplatformową i postępy, co oznacza, że ​​możesz grać ze znajomymi niezależnie od platformy i przynosić swoje odblokowania, gdziekolwiek grasz. Czy jesteś gotowy, aby uratować sytuację, dobrze wyglądać i zarabiać? Pobierz Rogue Company i graj ZA DARMO już dziś!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/04/14/strike-from-the-shadows-in-the-newest-rogue-company-update/