Uderz w lód z EA Play i 10-godzinną wersją próbną NHL 23


Abonenci EA Play mają teraz dostęp do 10-godzinnej wersji próbnej NHL 23więc załóż łyżwy i przygotuj się na uderzenie w lód.

W NHL 23, doświadczysz najbardziej autentycznej i wciągającej gry NHL, jaka kiedykolwiek powstała na konsolach obecnej generacji, a także na Xbox One. Oparta na silniku Frostbite gra zapewnia fanom nowy poziom autentyczności dzięki ulepszeniom rozgrywki, które obejmują ponad 500 nowych animacji rozgrywania ostatniej szansy, żywe areny i atmosferę, a także głębokie dostosowania trybu franczyzy. Gra pozwala też rywalizować w jednym składzie najlepszym kobietom i mężczyznom na świecie za pośrednictwem Hockey Ultimate Team.

Oprócz NHL 23fani Simowie są też na ucztę. Od 18 października wszyscy abonenci EA Play mogą spełnić swoje marzenia o lekarzach, detektywach lub naukowcach, gdy The Sims 4 Pakiet rozszerzający do pracy wchodzi na listę odtwarzania (wymaga The Sims 4 i wszystkie aktualizacje gry do gry).

Oto jeszcze więcej ekskluzywnej zawartości i nagród dostępnych teraz w EA Play:

 • NHL 23 Zestaw World of Chel Vampire – teraz do 31 października
 • FIFA 23 Zestaw Hero Joe Cole Tifo – teraz do 31 października
 • FIFA 23 EA (Re)Play: Cz. 1 zestaw stadionowy – teraz do 31 października
 • FIFA 23 Zwiększenie PD w sezonie 1 FUT – teraz do 11 listopada
 • FIFA 23 Odzież i monety VOLTA Juventus – teraz do 11 listopada
 • FIFA 23 Ozdobny przedmiot w stylu Pro Clubs Crossover – teraz do 11 listopada
 • Madden NFL 23 MUT Pakiet październikowy EA Play – teraz do 31 października
 • Madden NFL 23 Październikowy zestaw kosmetyczny Yard EA Play – teraz do 31 października
 • KRATA Legendy Październikowe wydarzenie EA Play – teraz do 30 października
 • Legendy Apex Amulet broni z góry – od 11 października do 14 listopada
 • Pole bitwy 2042 Rzadka skórka na broń Rising Tide dla AM40 – teraz do 1 listopada

Oprócz tych nagród, abonenci EA Play mogą uzyskać dostęp do rosnącej biblioteki ulubionych gier fanów, w tym pełnej akcji, wrażenia z jazdy na krawędzi fotela – oraz najnowszego dodatku do Listy odtwarzania – Legendy GRIDa także 10-godzinny okres próbny FIFA 23.

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymują EA Play bez dodatkowych opłat wraz z subskrypcją Game Pass. Członkowie mogą cieszyć się wspaniałymi korzyściami dla graczy, w tym wyzwaniami i nagrodami w grze, odblokowaniem specjalnej zawartości dostępnej tylko dla członków, testami wybranych zupełnie nowych tytułów, dostępem do kolekcji naszych najbardziej lubianych serii i najlepszych tytułów oraz 10% zniżki na zakupy elektroniczne Sztuki cyfrowe treści.

Odwiedź stronę EA Play, aby uzyskać więcej informacji i aby być na bieżąco z nowościami z EA Play, obserwuj EA Play na Facebooku, Instagramie lub Świergot. Zapoznaj się z regulaminem na stronie EA.com/EA-Play/Terms.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/21/hit-the-ice-with-ea-play-and-a-10-hour-trial-of-nhl-23/