Ubisoft San Francisco podwaja prędkość postępów w XDefiant

XDefiant: Ubisoft San Francisco ogranicza postęp graczy

Zmiany w rozgrywce i postępach w XDefiant

Firma Ubisoft San Francisco zdecydowała się wprowadzić zmiany w rozgrywce i postępach w XDefiant po otrzymaniu opinii graczy. Według producenta wykonawczego Marka Rubina zespół podwoi prędkość zdobywania poziomów przez graczy, z 3000 punktów doświadczenia potrzebnych do zaledwie 1500, jednak poziomy wymagane do odblokowania skórek mistrzowskich pozostaną takie same. Oznacza to, że postęp do statusu Złotego będzie o 14% szybszy niż dotychczas, a odblokowywanie dodatków do broni będzie jeszcze szybsze. Zmiany te zostaną wkrótce wprowadzone, ale nie podano konkretnej daty.

Wracając do XDefianta

Rubin wyjaśnił, że główną przeszkodą w postępie w XDefiant jest system opanowania broni. Ponieważ był to jedyny postęp w grze, studio obawiało się, że gracze szybko osiągną maksymalny poziom, a odblokowywanie skórek będzie mniej satysfakcjonujące. Po wprowadzeniu w trakcie gry modyfikacji, która miała wpływ na graczy, którzy już poczynili postępy, zespół ponownie rozważył decyzję o jej ulepszeniu. Rubin przeprosił i przyznał, że należy skupić się na nowych wyzwaniach, aby gra była przyjemna. „To był błąd z naszej strony i bierzemy za niego odpowiedzialność. »

Nadchodzące treści

Pierwszy sezon zawartości XDefiant będzie dostępny 2 lipca wraz z playlistą rankingową. Do gry dołączy także nowa frakcja, jest nią GSK z Rainbow Six Siege. W recenzji XDefiant przeprowadzonej przez GameSpot wspomniano, że „XDefiantowi brakuje oryginalności, a jego odmienne style tak naprawdę nie pasują do siebie, ale solidna strzelanina i doskonały projekt map podnoszą poziom darmowej strzelanki Ubisoftu”. »

Źródło: www.gamespot.com