Ubisoft ogłasza nowy Monopoly na Switchu w 2024 roku: nowa grafika i tryby gry!

Firma Ubisoft ogłosiła, że ​​popularna gra planszowa Monopoly powróci na Switcha we wrześniu 2024 r. To „nowe” Monopoly będzie charakteryzowało się ulepszoną grafiką i bardziej dynamiczną rozgrywką, aby naprawdę ożywić wrażenia z gier planszowych. Będziesz mógł grać z maksymalnie sześcioma graczami w swoim salonie (z możliwością współdzielenia jednego kontrolera) i walczyć ze światem w meczach online. Ponadto będziesz mógł spersonalizować swoje wrażenia z gry za pomocą swoich ulubionych kości, estetyki żetonów, a nawet „domowych” zasad. Ta nowa wersja będzie zawierać dodatkowe tryby, takie jak „Tryb szybki” i „Speed ​​​​Dice”, aby przyspieszyć gry.

„W nowym MONOPOLU”

W nowym MONOPOLY klasyczna seria powraca z ulepszoną grafiką i rozgrywką, które ożywiają wrażenia z gier planszowych. Gdy gracze poruszają się po planszy, mogą podziwiać okolicę i zobaczyć, jak zmienia się na ich oczach, od słonecznych poranków po burzliwe noce. Eksploruj każdy zakątek miasta, aby odkryć ukryte żetony, ale uważaj na czujnych graczy! Uważaj na Pana Monopoly, który może ukrywać się w biały dzień!

Obraz: Ubisoft

Czy bylibyście zainteresowani kolejnym wydaniem? Daj nam znać w komentarzach.

Powiązane gry

Liam jest redaktorem wiadomości i recenzentem Nintendo Life i Pure Xbox. Pisze o grach od ponad 15 lat i jest zagorzałym fanem Mario i Master Chiefa. Ma też słabość do Sonic the Hedgehog.

Źródło: www.nintendolife.com