Ubisoft Montpellier ujawnia darmowy plan popremierowy dla Prince of Persia: The Lost Crown

Ubisoft Montpellier wypuścił w styczniu na konsole i PC doskonałą metroidvanię, Prince of Persia: The Lost Crown. To pozostaje jedna z najlepszych recenzji roku dla Informator gier. Dowiedz się, dlaczego tak nam się podoba, czytając recenzję Prince of Persia: The Lost Crown Informator gier Tutaj.

Nowa zawartość popremierowa

Przez cały rok Ubisoft oferuje graczom plan rozwoju nowej zawartości do gry.W tym miesiącu udostępnione zostaną nowe tryby Speedrun i Permadeath, a także nowe kostiumy dla Sargona.

Wiosną wystartuje Gorączka Bossów wraz z nowymi kostiumami dla Sargona. Tego lata aktualizacja Divine Trials wprowadza nowe wyzwania związane z walką, platformówkami i łamigłówkami, a także nowe amulety, stroje i nie tylko. Wszystko to będzie również bezpłatne.

Płatne treści już wkrótce

Jednak jeszcze w 2024 roku ukaże się nowe płatne DLC do Prince of Persia: The Lost Crown, choć Ubisoft nie daje żadnych wskazówek, czego się spodziewać.

Ten plan działania jest obiecujący, zwłaszcza że większość nowej zawartości jest bezpłatna. Więcej informacji można znaleźć w recenzji Prince of Persia: The Lost Crown Informator gier, a następnie zapoznaj się z naszą analizą czterech sposobów, w jakie Prince of Persia: The Lost Crown odnosi sukces w gatunku metroidvania. Na koniec zapoznaj się z tym przewodnikiem, w którym dowiesz się, jak pokonać najtrudniejsze wyzwanie platformowe w Prince of Persia: The Lost Crown.

Czy grałeś w Prince of Persia: The Lost Crown? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com