Ubisoft Forward: Skull and Bones zapowiada personalizację statków i sieci przemytnicze


Czaszka i kości, który pojawi się na Xbox Series X|S 8 listopada, pozwala graczom odkrywać fabularyzowaną wersję Oceanu Indyjskiego podczas Złotej Ery Piractwa — ale piractwo nie pojawiło się znikąd. Odżywiała się bogatym handlem przyprawami, jedwabiem i innymi gorącymi towarami dla XVII-wiecznych Europejczyków. Te lukratywne wybory doprowadziły piratów do nowej okazji biznesowej: ich własnych tajnych siatek przemytniczych.

Podczas Ubisoft Forward Czaszka i kości Zespół ujawnił nieco więcej o tych sieciach, które są ujawniane dopiero po zdobyciu prawa do wiedzy. Aby to osiągnąć, będziesz musiał rozwinąć swoją Niesławę i ostatecznie odblokować własną kryjówkę piratów – znaną jako Hełm – która stanie się podstawą twoich operacji przemytniczych. W tym miejscu będziesz mógł wytwarzać towary o wysokiej wartości, takie jak rum i opium, zanim sprzedasz je każdemu, kto ma najgłębsze kieszenie. Od tego momentu będziesz miał również więcej swobody w wyborze własnych kontraktów, zamiast być na łasce innych piratów Kingpins.

Prezentacja Ubisoft Forward ujawniła również więcej o tym, jak będziecie mogli budować i dostosowywać swoje statki. Każdy typ statku jest dostosowany do różnych stylów gry, niezależnie od tego, czy szukasz zwrotności, mocy czy ładowności, ale każdy ma również pewne zalety; na przykład Sambuk daje przewagę graczom korzystającym z broni ogniowej, podczas gdy Bryg — i tak już mocno uderzający — może zadać jeszcze większe obrażenia, gdy jest zakotwiczony. A to dopiero początek — każdy statek może być wyposażony w inną broń, amunicję, zbroję, meble i przedmioty kosmetyczne, pozwalając graczom dostosować je do określonych zadań i uczynić je wyjątkowymi.

Zrzut ekranu czaszki i kości

Uzbrojenie twojego statku to coś więcej niż tylko gromadzenie kul armatnich; musisz zastanowić się, co chcesz osiągnąć. Wolisz zatapiać wrogie statki i plądrować ich wodne szczątki? Potem będziesz potrzebować amunicji przebijającej, która przebija zbroję i wpuszcza wodę, lub amunicji strzelającej, która może siać spustoszenie na dużej drewnianej konstrukcji. Jeśli jednak chcesz wyłączyć statki, aby ułatwić abordaż, rozerwanie amunicji skróci ich żagle. Do wyboru jest ogromna różnorodność broni, z różnymi armatami, balistami, moździerzami, wyrzutniami rakiet, a nawet torpedami, z których każda ma unikalne typy obrażeń, aby Twoi wrogowie zgadywali.

To powiedziawszy, każda broń ma również rodzaj zbroi, która może jej przeciwdziałać; na przykład nie chciałbyś używać miotacza ognia przeciwko statkowi odzianemu w skórzane panele, ponieważ skóra jest silna przeciwko uszkodzeniom od ognia. Nauczenie się rozpoznawania, czego używają twoi wrogowie, aby się chronić, i reagowanie bronią, która może ją całkowicie zniszczyć, to jeden z wielu sposobów na przetrwanie na morzu.

Zrzut ekranu czaszki i kości

Jako gra w pełni online, Czaszka i kości będzie wymagać konta Xbox i subskrypcji Xbox Live Gold, aby grać. Czy masz to, czego potrzeba, aby przetrwać i zostać piratem Kingpin na pełnym morzu? Dowiedz się 8 listopada, kiedy Czaszka i kości premiery na Xbox Series X|S.

CZASZKA I KOŚCI™

Xbox Live

CZASZKA I KOŚCI™

UBISOFT


25

69,99 USD

Wejdź do niebezpiecznego raju Skull and Bones™, inspirowanego Oceanem Indyjskim podczas Złotej Ery Piractwa, gdy pokonujesz przeciwności losu i z wyrzutka przeistoczysz się w niesławnego pirata. – Rozwijaj swoją niesławę, aby uzyskać dostęp do większej liczby zasobów i możliwości, podejmując bardziej ryzykowne kontrakty, aby zdobyć jak najwięcej łupów. – Stwórz do 12 statków i dostosuj je za pomocą różnorodnej broni i zbroi, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces. – Bądź ostrożny w tym nieokiełznanym otwartym świecie inspirowanym Oceanem Indyjskim. Za każdym rogiem czają się drapieżniki. – Wybierz, jak chcesz zmierzyć się z morzem. Żegluj solo lub w drużynie z dwoma przyjaciółmi, aby oglądać swoje plecy w trybie PvE lub PvEvP. Wymagane konto Xbox i subskrypcja Xbox Live Gold (sprzedawane osobno). Wymagane stałe połączenie internetowe i konto Ubisoft.

CZASZKA I KOŚCI™ EDYCJA PREMIUM

Xbox Live

CZASZKA I KOŚCI™ EDYCJA PREMIUM

UBISOFT


12

99,99 USD

Edycja Premium zawiera: The Ballad of Bloody Bones Collection, dwie misje,* cyfrowy artbook, ścieżkę dźwiękową** i token Smuggler Pass. Wejdź do niebezpiecznego raju Skull and Bones™, inspirowanego Oceanem Indyjskim podczas Złotej Ery Piractwa, gdy pokonujesz przeciwności losu i z wyrzutka przeistoczysz się w niesławnego pirata. – Rozwijaj swoją niesławę, aby uzyskać dostęp do większej liczby zasobów i możliwości, podejmując bardziej ryzykowne kontrakty, aby zdobyć jak najwięcej łupów. – Stwórz do 12 statków i dostosuj je za pomocą różnorodnej broni i zbroi, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces. – Bądź ostrożny w tym nieokiełznanym otwartym świecie inspirowanym Oceanem Indyjskim. Za każdym rogiem czają się drapieżniki. – Wybierz, jak chcesz zmierzyć się z morzem. Żegluj solo lub w drużynie z dwoma przyjaciółmi, aby oglądać swoje plecy w trybie PvE lub PvEvP. * Aby odblokować misje, musisz osiągnąć poziom Niesławy: Buccaneer. **Dostęp do cyfrowego artbooka i ścieżki dźwiękowej po wydaniu gry na oficjalnej stronie Skull and Bones: https:\\skullandbonesgame.com\digital-artbook Wymagane jest konto Xbox i subskrypcja Xbox Live Gold (sprzedawane osobno). Wymagane stałe połączenie internetowe i konto Ubisoft.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/10/skull-and-bones-ship-customization-preview/