Ubisoft Forward 2024: Gry i ogłoszenia, których nie można przegapić

Ubisoft Forward 2024: powrót zapowiedzi gier

Ubisoft Forward powraca w czerwcu, oferując nowe spojrzenie na gry, które pojawią się jeszcze w tym roku i w przyszłości. Po raz kolejny organizowany na żywo z Los Angeles, Ubisoft Forward jest jednym z dużych wydarzeń prezentacyjnych rozpoczynających się w czerwcu. Oto wszystko, co wiemy do tej pory o Ubisoft Forward, w tym kiedy i czego się spodziewać.

Godzina rozpoczęcia Ubisoft Forward 2024

Program zostanie wyemitowany na żywo 10 czerwca o następujących godzinach: 12:00 czasu PT, 15:00 ET, 20:00 czasu BST, 4:00 czasu JST (11 czerwca) 5:00 czasu AEST (11 czerwca)

Jak oglądać Ubisoft Forward 2024

Program będzie można obejrzeć na oficjalnych kanałach Ubisoftu w serwisie YouTube i Twitch. Zwiastuny publikowane na kanale YouTube firmy Ubisoft będą zawierały napisy w języku angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim brazylijskim, japońskim, koreańskim, chińskim tradycyjnym i uproszczonym, arabskim, tureckim, polskim i tajskim.

Nagrody Twitcha za Ubisoft Forward 2024

Jeśli wolisz oglądać na Twitchu, możesz zdobyć fajne nagrody. W zależności od czasu spędzonego na oglądaniu transmisji na żywo można zdobyć do dziewięciu nagród za różne gry. 15 minut: Medalion Ultra Top Fan dla Rainbow Six Siege 20 minut: Urok Świtu Lasu dla Avatar: Frontiers of Pandora 30 minut: Urok Pioniera dla Star Wars Outlaws 45 minut: Skórka broni M60 Eruption dla XDefiant, Skull and Bones Welcome Fireworks 60 minut: Alfa Romeo 33 Stradale (1964) dla The Crew Motorfest, zestaw wyposażenia Yurei Bushido i Charm Koi Uchide-no-Kozuchi dla Assassin’s Creed Shadows

Czego można się spodziewać po Ubisoft Forward 2024

Ubisoft potwierdził, że pojawią się Star Wars Outlaws, XDefiant i Assassin’s Creed Shadows. Ponieważ w akcji znajduje się także kilka gier dostępnych na żywo, prawdopodobne jest, że w harmonogramie pojawią się również aktualizacje takich tytułów, jak Skull and Bones, The Crew Motorfest i Rainbow Six Siege. Poza tym ciekawie będzie zobaczyć, czy pojawią się inne duże marki Ubisoftu.

Ogłoszono, że zostanie ujawniony kolejny Far Cry, a inne tytuły opracowywane przez Ubisoft to remake Splinter Cell i Prince of Persia: The Sands of Time, Assassin’s Creed Jade na urządzenia mobilne oraz The Division 3.

Źródło: www.gamespot.com