Tworzenie eliksirów jest już dostępne na Xbox!


Czy kiedykolwiek chciałeś założyć własny sklep z eliksirami i wcielić się w rolę średniowiecznego alchemika? Cóż, teraz będziesz miał taką możliwość Rzemiosło eliksirów jest dostępny na Xboksie!

[TRAILER]

Co to jest wytwarzanie eliksirów?

Rzemiosło eliksirów to symulator alchemika, w którym grasz jako aspirujący alchemik, fizycznie wchodząc w interakcję ze swoimi narzędziami i składnikami, aby warzyć magiczne mikstury w swoim sklepie. Przyjmuj zamówienia od odwiedzających Twój sklep, eksploruj mapę alchemii, aby odkryć nowe przepisy i stwórz legendarny Kamień Filozoficzny, aby zostać mistrzem alchemików!

Twoim głównym zadaniem jest warzenie różnych mikstur za pomocą narzędzi, takich jak kociołek, moździerz i tłuczek, miech i chochla. Każdego dnia twoi współmieszkańcy będą przychodzić do twojego sklepu – każdy szuka rozwiązania swoich problemów. Musisz wysłuchać i zrozumieć ich potrzeby, aby przygotować dla nich najodpowiedniejszy eliksir.

Ekran sklepikarza

Nie zapomnij wykorzystać swoich umiejętności handlu wymiennego przed przekazaniem towarów. Ciężko pracujesz, więc targuj się o każdą złotą monetę! Mechanika targowania się pozwala rozmawiać z klientami na różne tematy w celu wynegocjowania najlepszej ceny. Ale bądź ostrożny i nie bądź chciwy! Im bardziej złożony temat, tym większa szansa, że ​​rozmówca przechyli szalę na swoją korzyść!

postacie

Zastanów się dobrze, komu sprzedajesz i co sprzedajesz, ponieważ każda decyzja wpływa na reputację Twojego sklepu. Im lepsza reputacja Twojego sklepu, tym milsi (i szlachetniejsi) będą Twoi klienci. Jeśli jednak prowadzisz podejrzaną firmę, częściej będą do Ciebie przychodzić osoby niezbyt miłe… z równie nieprzyjemnymi prośbami! Od Ciebie zależy, czy chcesz być dobrodusznym uzdrowicielem i przyjaznym czarodziejem, czy też chcesz robić interesy z banitami i czarownicami jako mroczny czarnoksiężnik.

Naucz się sztuki robienia eliksirów

Liście, kwiaty, jagody, korzenie, owoce, minerały, sole, kryształy i mnóstwo grzybów są do Twojej dyspozycji! Składniki można znaleźć w Zaczarowanym Ogrodzie lub kupić od różnych gości Twojego sklepu, takich jak nieśmiały, ale czarujący Zielarz, Wędrowny Kupiec, który zawsze jest gotowy coś Ci zaoferować, gadatliwy i dziwaczny Grzyb i inni.

menu rzemieślnicze

Eksperymentując z różnymi składnikami, możesz poruszać się po mapie alchemii i odkrywać nowe efekty mikstur. Możesz nawet połączyć je, aby Twój eliksir był naprawdę wyjątkowy. Tylko pamiętaj, aby użyć trochę zdrowego rozsądku podczas łączenia efektów; Nie sądzimy, żeby trujący eliksir leczący znalazł nabywcę… a może jednak?

waga

Kiedy znajdziesz idealny przepis na konkretną miksturę, możesz zapisać ją w swoim dzienniku, aby łatwo uwarzyć ją za jednym razem. Możesz także dostosować swoje mikstury, zmieniając kształt butelek, etykiet, kolorów i ikon, a także tworząc unikalne opisy dla każdego! Eksperymentuj do woli!

Rozgrywka w trybie piaskownicy oferuje różne ścieżki postępów, a Ty musisz znaleźć najlepszy sposób na wykonanie każdego zadania. Czy będziesz szlachetnym rzemieślnikiem, chciwą łasicą czy okultystycznym mrocznym mistrzem? Los twojego alchemika zależy wyłącznie od ciebie Rzemiosło eliksirów!

Rozpocznij swoją podróż Ścieżką Alchemików i rozpal swoją miłość do rzemiosła Rzemiosło eliksirówjuż dostępne na Xbox i w ramach Xbox Game Pass.

Rzemiosło eliksirów: Symulator alchemika

Xbox Live

Rzemiosło eliksirów: Symulator alchemika

TinyBuild


89

19,99 USD

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Bezpłatna wersja próbna

Potion Craft to symulator alchemika, w którym fizycznie wchodzisz w interakcję ze swoimi narzędziami i składnikami do warzenia mikstur. Masz pełną kontrolę nad całym sklepem: wymyślaj nowe przepisy, przyciągaj klientów i eksperymentuj do woli. Tylko pamiętaj: całe miasto na ciebie liczy. NAUCZ SIĘ SZTUKI TWORZENIA mikstur Opracuj swój plan eliksirów. Zmiel składniki i ostrożnie wymieszaj je w kociołku. Rozgrzej węgle. Zagotować i wymieszać. Dodaj bazę: wodę, olej lub… coś innego. Gratulacje z okazji pierwszego eliksiru! Czy łatwo było się tego nauczyć? Teraz spróbuj to opanować! EKSPERYMENTUJ I WYMYŚLAJ NOWE PRZEPISY Ostrożnie zaplanuj swoją trasę na mapie alchemicznej, aby połączyć różne efekty. Pamiętaj o zdrowym rozsądku: nie znajdziesz rynku na trującą miksturę leczniczą… prawda? A może ty? SPRZEDAWAJ MIKROFRY Każdego dnia klienci będą przychodzić do Twojego sklepu w poszukiwaniu rozwiązań swoich problemów. Poniesiesz konsekwencje w zależności od tego, co zdecydujesz się je sprzedać. Przyciągaj gildie, zaprzyjaźniaj się ze znanymi osobistościami (lub tocz z nimi waśnie), zdobywaj bogactwa i wpływy – a pewnego dnia możesz nawet zadecydować o losie całego miasta. KUP SKŁADNIKI LUB ZRODŹ SWÓJ WŁASNY Każdy alchemik potrzebuje składników. Możesz je kupić od podróżujących kupców: może to być drogie, ale udane targowanie się może zaoszczędzić trochę monet. Lub możesz po prostu wyhodować własne! WYBIERZ KREATYWNOŚĆ DZIĘKI DOSTOSOWANIU Chcesz nadać wyjątkowy wygląd swoim najlepszym miksturom? Zacząć robić! Zmień kształt butelki, typ etykiety, ikonę i kolory. Możesz nawet nadać mu niestandardową nazwę i opis etykiety. Ostrożnie rozmieść swoje unikalne mikstury, aby wyeksponować je na półkach i stołach w sklepie… lub beztrosko je rozrzucaj – nie będziemy Ci mówić, co masz robić, po prostu baw się dobrze!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/16/potion-craft-is-now-available-on-xbox/