Tworzenie barków gigantów w roguelike w stylu science-fictionPrzed Sprzedaż Ramiona Gigantów już dziś w Xbox Store, dostępne 26 stycznia


Z radością ogłaszamy to po prawie trzech latach rozwoju Ramiona Gigantów jest już dostępny w przedsprzedaży. Gra ukaże się 26 stycznia 2023 roku na Xboksie! Sprawdź najnowszy zwiastun powyżej, zawierający mieszankę chaosu dla jednego gracza i kooperacji.

Jeden z pierwszych pomysłów, jakie mieliśmy, kiedy zaczynaliśmy tworzyć Ramiona Gigantów, była sylwetka mniejszej postaci jadącej na grzbiecie znacznie większej postaci. A potem pomyśleliśmy, co by było, gdybyś mógł kontrolować obie te postacie jednocześnie? Jak to miałoby działać? Czy to byłoby zabawne?

Znalezienie idealnego punktu wymagało wielu eksperymentów i tworzenia prototypów, a doświadczenie wydawało się świeże, ale znajome. Pomyśleliśmy, co by było, gdybyśmy podzielili rodzaje walki między te postacie, jedna postać walczy w zwarciu i jest dużym, potężnym mechem? A druga postać siedząca na grzbiecie małej, zwinnej żaby z pistoletem?

Kiedy znaleźliśmy tę kombinację, wiedzieliśmy, że znaleźliśmy sedno gry. Następne pytanie, które sobie zadaliśmy, brzmiało: w jakim świecie będą znajdować się te postacie? Jaki byłby ich cel w grze?

Zawsze byliśmy wielkimi fanami science fiction i wiedzieliśmy, że chcemy świata, w którym ci bohaterowie musieli pokonać mroczną siłę, klasyczny motyw walki ciemności ze światłem. Ale jak właściwie moglibyśmy wykorzystać ten motyw i stworzyć interaktywny sposób, aby gracz mógł go doświadczyć?

Wyobrażaliśmy sobie, że po intensywnej walce z bossem cały świat zmieni się z jałowego i mrocznego w tętniący życiem, bujny i pełen życia w filmowy sposób. Eksperymentowaliśmy ze sposobami, w jakie gracz może to zrobić w czasie rzeczywistym, i stwierdziliśmy, że jest to zabawne i ekscytujące, i stało się filarem umiejętności graczy.

Mówiąc o zdolnościach, ostatnią podstawową ideą stojącą za grą było to, czego chcieliśmy Ramiona Gigantów poczuć się jak na kolorowym placu zabaw z ogromnym arsenałem gadżetów i broni science-fiction, które gracz może eksplorować i majstrować przy nim.

Gracze napotykają broń i zdolności, takie jak granatnik strzelający fajerwerkami, gigantyczny but do tupienia, tarcza, którą można surfować i wiele więcej. Podstawowa walka polega na eksperymentowaniu z różnymi kombinacjami sprzętu, aby znaleźć tę niesamowitą kombinację, która sprawi, że wszystko będzie świeże i ekscytujące.

Podczas gdy walka jest głównym filarem rozgrywki, wiedzieliśmy, że chcemy, aby historia rozgrywała się w grze, a postacie i świat również czuły się ugruntowane. Siły entropii zawładnęły wszechświatem, zadaniem graczy jest walka z tą mroczną siłą oraz przywrócenie porządku i równowagi we wszechświecie.

W miarę pokonywania kolejnych poziomów i ratowania kolejnych światów przed siłami entropii będziesz gromadzić ciepłomierz, co pozwoli ci uzyskać dostęp do coraz trudniejszych poziomów. Gdy przekroczysz określone progi temperatury, odblokujesz specjalne spotkania z bossami fabularnymi, gdy znajdziesz się w drodze do ostatniego bossa.

Po drodze zdobędziesz nowe bronie zarówno dla Żabki, jak i bohaterskiego Robota z Galaktyki, a także nowe elementy zbroi, PD do wydania na drzewko umiejętności i barwniki, aby jeszcze bardziej dostosować wygląd swoich postaci.

zrzut ekranu

Chociaż możesz dostosować swoją własną żabę i robota za pomocą dziesiątek elementów kosmetycznych, które można odblokować w grze, cztery powyższe można zdobyć wyłącznie jako bonus za zamówienie gry w przedsprzedaży:

Ta premia za zamówienie przedpremierowe obejmuje cztery zestawy kolorów, dzięki czemu ty i maksymalnie troje znajomych w trybie współpracy możecie ocalić wszechświat w wielkim stylu od samego początku gry.

Co więcej, gra jest tańsza o 20% w okresie przedsprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę gry w sklepie i oficjalną stronę internetową lub dołącz do naszego discorda.

Ramiona Gigantów

Xbox Live

Ramiona Gigantów

Ruchome elementy interaktywne


19,99 USD

15,99 $

Kontroluj jednocześnie robota z mieczem i kosmiczną żabę-rewolwerowca w Shoulders of Giants, wybuchowo kolorowej grze roguelike science-fiction. Graj sam, ze znajomym lub w czteroosobowej drużynie, przecinając fale wrogów w misji ratowania galaktyki! Siły Entropii sieją chaos wśród gwiazd, deprawując żywe planety i doprowadzając do śmierci cieplnej wszechświata. Prowadzony przez psychiczną Sową, jeden niezdarny zespół ocalałych z kosmosu walczy o przywrócenie równowagi. Tajemniczy mech! Rewelacyjnie strzelający płaz! Razem muszą przebić się przez fale wrogów i przywrócić światło i życie w galaktyce! Zamów grę w przedsprzedaży, aby uzyskać dostęp do limitowanych zestawów barwników ze specjalnymi efektami wizualnymi. Zaskocz swoich znajomych!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/13/preorder-sci-fi-roguelike-shoulders-of-giants-today-releasing-january-26th/