Twórcy New World przyjęli wyzwanie społeczności w grze końcowej i nastąpiła wesołośćSpołeczność Nowego Świata, niezadowolona ze zmian w końcówkach, które utrudniły elitarne strefy wysokiego poziomu i przekonana, że ​​Amazon Game Studios nie grało we własną grę, rzuciła niedawno twórcom gry wyzwanie: streamuj grę Myrkgard w końcówce, aby gracze mogli zobaczyć, jak to powinno być zrobione.

Ku zaskoczeniu społeczności Amazon przyjął wyzwanie, wypuszczając niedawno film, na którym grupa 10 deweloperów, w tym reżyser gry Scot Lane, próbuje przezwyciężyć jeden z trudniejszych elementów zawartości końcowej gry. Deweloperzy od samego początku przyznają, że są słabi i nie są tak wykwalifikowani, jak najbardziej oddani gracze New World. Ale to nie powstrzymało ich od rzucenia się głową naprzód w elitarną strefę gry końcowej Myrkgardu, często z humorystycznymi skutkami.

Pomimo niedostatecznego wyposażenia, twórcy toczyli dobrą walkę, przebijając się przez strefę przez około godzinę. Film pokazuje perspektywę czterech różnych deweloperów, a nawet pokazuje kilka „pomocnych” (i czasami sarkastycznych) wskazówek skierowanych do niektórych deweloperów, którzy być może nie grali tak optymalnie, jak mogli. Te wskazówki obejmują krytyczne porady, takie jak „Trzymaj czołg, bo inaczej wydarzą się złe rzeczy” i „Czasami poddanie się jest najlepszą opcją”. Po drodze twórcy narzekają na okropne łupy, wołają o uzdrowienie, lamentują, gdy ich koledzy z drużyny przyciągają więcej wrogów niż powinni, i ostatecznie, pomimo ich walecznych wysiłków, kończą.

Wydaje się, że filmik dobrze się sprawdził w społeczności Nowego Świata, a gracze dają Amazonowi rekwizyty do odpowiedzi na wezwanie. Wydaje się, że część większego wysiłku ze strony Amazona, aby być bardziej przejrzystym dla społeczności gry, co widać po niedawno opublikowanym, półtoragodzinnym filmie z aktualizacją dla deweloperów, który odpowiada na wiele często zadawanych pytań społeczności i szczegółowo opisuje, którzy gracze może spodziewać się pojawienia się w grze w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Podczas gdy twórcy gry zmagają się z wieloma tymi samymi wyzwaniami, z którymi musieli znosić gracze, jest miłe, okaże się, czy Amazon może naprawić wiele bieżących problemów, z którymi musieli znosić gracze, w tym brak zawartości końcowej. New World był również nękany różnymi błędami i exploitami po jego masowej premierze we wrześniu i chociaż wiele z tych problemów zostało naprawionych stosunkowo szybko, nadal okazały się niezwykle destrukcyjne dla bazy graczy gry.

New World niedawno otrzymało swoje pierwsze wydarzenie sezonowe, Zimowy Festiwal Konwergencji, wraz z dodatkowymi zmianami w grze końcowej. Jedną z tych zmian był nowy system Expertise, który początkowo spotkał się z krytyką graczy. Informacje zwrotne doprowadziły Amazon do dalszego ulepszania systemu, aby zapewnić, że ci, którzy polegali na wytworzonym sprzęcie lub sprzęcie uzyskanym z zadań, nie zobaczą spadku mocy swojej postaci.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/new-world-devs-accepted-the-communitys-endgame-challenge-and-hilarity-ensued/1100-6499188/?ftag=CAD-01-10abi2f