Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 2 ujawniają swoją wymarzoną grę spinoff


Deweloperzy z Infinity Ward najwyraźniej mają już dobry pomysł na to, gdzie mogliby wziąć potencjalny spinoff Call of Duty.

W wywiadzie dla IGN, reżyser narracji Infinity Ward Jeffrey Negus i główny scenarzysta Modern Warfare 2 Brian Bloom ujawnili swój pomysł na jednorazową grę Call of Duty, która skupi się na popularnej postaci z serialu.

– Tak, powiem to. Historia pochodzenia Ducha – mówi Bloom. Według niego i Negusa obaj chcą stworzyć grę z Simonem „Ghostem” Rileyem, brytyjskimi siłami specjalnymi i głównym bohaterem Call of Duty: Modern Warfare 2.

„Są inni, którzy też chcieliby to zrobić” – kontynuuje Bloom. „I myślimy, że byłoby to naprawdę interesujące. I znowu, od tego właśnie się zaczął ten wywiad, że jest coś w tej postaci, co jest ikoniczne, ale maska ​​i niektóre z tych bardziej powierzchownych elementów, które próbowaliśmy zbudować tutaj w naszym obecnym wydaniu, gdzie niektóre te rzeczy pochodzą? A odkrywanie tego i patrzenie na to byłoby czymś, co myślę, że publiczność pokochałaby, a my chcielibyśmy się w to zaangażować”.

Negus dodaje, że zespołowi bardzo zależy na Ghost i że cały czas myśli o pomysłach na fabułę Ghosta. „Ciężko nam nie jammować w stylu: „Człowieku, czy to nie byłoby fajne?””.

Ghost będzie główną postacią w Modern Warfare 2 i zostanie przedstawiony na pudełku. Gra jest kontynuacją ponownego uruchomienia Modern Warfare 2019 i ma podążać za tym samym zespołem sił specjalnych, który podejmuje walkę z kartelem narkotykowym znanym jako Las Almas.

Możesz zapoznać się z pełnym wywiadem IGN z Infinity Ward i koniecznie sprawdzić IGN, aby uzyskać pełną relację z Call of Duty: Modern Warfare 2.

Matt TM Kim jest redaktorem wiadomości IGN. Możesz do niego dotrzeć @Lawoftd.

Źródło : https://www.ign.com/articles/call-of-duty-modern-warfare-2-devs-reveal-their-dream-spinoff-game