Twoja przygoda z galaretką zaczyna się dzisiaj w Alchemic Cutie


Streszczenie

  • Alchemiczny słodziak zawiera całą wyspę gotową do odkrycia, pełną nowych galaretek, przedmiotów i zadań.
  • Zaprzyjaźnij się z wioską głupkowatych, zabawnych, a czasem skomplikowanych postaci.
  • Zaangażuj się w systemy podnoszenia galaretki i alchemii, aby je opanować.

Cześć! Chciałbym opowiedzieć więcej o Alchemiczny słodziak, relaksująca przygodowa gra RPG osadzona na kolorowej wyspie Wimba. Podczas oswajania dzikich galaretek spotkasz mieszkańców wioski, weźmiesz udział w konkursach galaretek i odkryjesz tajemnice wyspy. Aha, i jest już dostępny na Xbox One i Xbox Series X|S!

Każda galaretka ma unikalne statystyki, cechy i ponad 4000 stylów wizualnych. Możesz oswajać, hodować i wychowywać idealnych galaretkowych towarzyszy, rywalizując w gorących konkursach galaretek o główną nagrodę. Aby naprawdę zwiększyć zdolności swojej galaretki, użyj alchemii, aby stworzyć specjalne przedmioty z potężnymi efektami lub przemienić przedmioty w coś rzadkiego i potężnego. Cały czas mieszając się z mieszkańcami wyspy, tworząc trwałe przyjaźnie i rywalizację.

Alchemiczny słodziak

Na całej wyspie Wimba jest tyle rzeczy do zrobienia i przez chwilę będziesz cieszyć się pięknymi widokami i spokojnymi lasami, więc poczuj się jak w domu. Z ponad 150 zadaniami, unikalnymi zadaniami pobocznymi dla różnych NPC, dostawami galaretek, a nawet kilkoma cotygodniowymi zadaniami z dostawą przedmiotów. Więc usiądź wygodnie, chwyć przekąski i przygotuj się na związanie się z Yvette podczas wielu przygód na wyspie Wimba! Och, będziesz też wyposażony w Kodeks, wiesz, żeby wszystko śledzić! Kodeks będzie jednym z twoich najlepszych narzędzi podróżniczych, przechowującym informacje z twoich przygód i przedmioty, które znajdziesz podczas nich. Dzięki kodeksowi zawsze możesz przejrzeć wszystko, co znalazłeś i wszystkie powiązane informacje. Będziesz także świadomy wszystkiego, co tracisz, więc od czasu do czasu rzuć na to okiem.

Alchemiczny słodziak

Więc na co czekasz?! Twoja przygoda z galaretką zaczyna się dzisiaj za Alchemiczny słodziak na Xbox Series X|S i Xbox One! Śledź z nami w PM Studios na Świergot i YouTube.

Alchemiczny słodziak

Xbox Live

Alchemiczny słodziak

PM Studios, Inc.


3

19,99 USD

Alchemic Cutie to zdrowa, relaksująca gra RPG osadzona na kolorowej wyspie Wimba. Podczas oswajania dzikich galaretek spotkasz mieszkańców wioski, weźmiesz udział w galaretkich konkursach i odkryjesz tajemnice wyspy. Wyspa Wimba to ogromne miejsce z mnóstwem atrakcji. Od odkrywania tajnych miejsc po odkrywanie nowych galaretek rozsianych po całej wyspie. Wraz ze zmianą pór roku pojawia się wyspa z nowymi obszarami, różnymi galaretkami i przedmiotami. Ciesz się wciągającym systemem podnoszenia Jelly, w którym każda Jelly ma unikalne statystyki, cechy i ponad 4000 stylów wizualnych. Będziesz mógł oswoić, rozmnażać i wychowywać idealnego towarzysza galaretki i zabrać go ze sobą na przygody. Zaprzyjaźnij się z wioską głupkowatych, zabawnych, a czasem skomplikowanych postaci. Pomóż im, wykonując zadania lub po prostu spędzaj czas, spotykaj się i poznawaj ich. Kto wie… może niektórzy coś ukrywają… Z pomocą fletu i odrobiny alchemii zyskasz możliwość tworzenia specjalnych przedmiotów o potężnych efektach. Lub nawet przekształcaj różne przedmioty w coś rzadkiego i potężnego. Ze swoimi dumnie podniesionymi galaretkami weź udział w ekscytujących zawodach przeciwko innym mieszkańcom wioski, aby mieć szansę na zdobycie medali. Cechy Cała wyspa gotowa do eksploracji, która zmienia się wraz z porami roku Ponad 4000 możliwych galaretek z mnóstwem przedmiotów do znalezienia i zadań do wykonania Zaprzyjaźnij się z wioską uroczych, dziwnych i zdrowych postaci. zdobywaj medale

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/29/your-jelly-farming-adventure-begins-today-in-alchemic-cutie/