Twoja moc jest uwolniona! Goku wzmacnia Fortnite x Dragon Ball


Pojawiły się cztery potężne i kultowe postacie Dragon Ball Super — Goku, Vegeta, Bulma i Beerus Fortnite!


Wieczny Shenron! W twoim imieniu wzywam cię!


Nowy „Uwolniona Moc!” Sekcja pojawiła się w grze, z siedmioma zestawami zadań, które przetestują twoje umiejętności pod kątem siły, zwinności, skupienia i nie tylko.

Ta nowa strona wydarzenia będzie śledzić twój poziom mocy, gdy wykonasz ograniczone czasowo zadania Dragon Ball w trybie Battle Royale i przygody Dragon Ball Adventure Island.

Z każdym ukończonym zestawem treningowym zdobędziesz smoczą kulę i podniesiesz swój poziom mocy, odblokowując nagrody, takie jak plecak smoczego radaru, emotki, spraye, poziomy karnetu bojowego, a po ukończeniu wszystkich siedmiu: szybowiec Shenron!

Zadania i nagrody „Wyzwolona moc” będą dostępne do 30 sierpnia 2022 r., do godziny 4:00 czasu wschodniego.

Należy pamiętać, że niektóre nagrody w grze ( Back Bling Dragon Radar oraz Szybowiec Shenron) nie są wyłączne dla Power Unleashed i mogą być dostępne później w ItemShopie do kupienia.


Walcz z Versus Boards, Użyj Kamehameha, Odwiedź Kame House i nie tylko!


Zasób rozgrywki kamehameha

Tablice przeciwstawne zastępują tablice z nagrodami na całej wyspie, aby zmierzyć się z tobą i rywalizującym graczem w walce o to, kto jest silniejszy. Zdobądź także potężne przedmioty Kamehameha i Nimbus Cloud (Kintoun) w trybie Battle Royale i nie zapomnij odwiedzić małej wyspy u wybrzeży kontynentu, aby znaleźć kultowy Dom Kame, gdzie możesz porozmawiać z Bulmą.

atut kame house z Bulmą w grze

Festiwal Dragon Ball Super Odcinek


Zasób doświadczenia z festiwalowego odcinka

Od 16 sierpnia do 17 września 2022 gracze mogą wsiadać na statek wycieczkowy, aby odpocząć i obejrzeć wybrane odcinki „Dragon Ball Super”! Znajdź Dragon Ball Super Episode Festival w trybie Discover, a na tej wyspie znajdź konsole, które przeniosą Cię do innego odcinka. Możesz również użyć poniższych kodów wysp!

 • „Dragon Ball Super” odcinek 09: Dzięki za czekanie, Lordzie Beerusie! Nareszcie narodził się Super Saiyan God! – 0795-3388-3496
 • „Dragon Ball Super” Odcinek 10: Pokaż nam, Goku! Moc Super Saiyanskiego Boga! – 0673-6464-4504.
 • „Dragon Ball Super” Odcinek 11: Idźmy dalej, Lordzie Beerusie! Bitwa bogów! – 7314-1087-7406
 • „Dragon Ball Super” Odcinek 13: Goku, przewyższyć Super Saiyan God! – 2217-0697-8017
 • „Dragon Ball Super” odcinek 81: Miażdżyciel Bergamo kontra Goku! Czyja siła dociera do dzikiego błękitu tam? – 3318-8565-563
 • „Dragon Ball Super” odcinek 98: Ach, niepewność! Wszechświat rozpaczy! – 7179-9939-7063

Wyspa Przygód Dragon Ball


Zasób doświadczenia Adventure Island

Przygotuj się na przygodę z kolekcjonowaniem Dragon Ball, która rozpocznie się 19 sierpnia 2022 r.:

Na Wyspie Przygód Dragon Ball odkryj inspirowane kultowe miejsca z „Dragon Ball”, takie jak Pałac Kami, Dom Goku oraz Pokój Ducha i Czasu. Każda lokalizacja zapewni Ci wyzwanie do wykonania, aby zebrać Smoczą Kulę. Kiedy będziesz gotowy, przetestuj swoją moc na otwartej arenie walki gracz kontra gracz Tenkaichi Budokai lub po prostu kontynuuj eksplorację!


Turniej Mocy


Wykorzystaj swoją moc i uwolnij ją w Turnieju Mocy, który odbędzie się we wszystkich regionach 18 sierpnia 2022 roku! Rywalizuj w tym turnieju Battle Royale Duos, aby mieć szansę na zdobycie emotikonu Angry Vegeta, ikony sztandaru Goku’s Kanji oraz sprayu Beerus Eating.

Szczegółowe informacje i wymagania kwalifikacyjne można znaleźć na stronie Oficjalne zasady Turnieju Władzy.


Sklep z przedmiotami Dragon Ball


W sklepie z przedmiotami dostępne są teraz następujące stroje:

Son Goku

Saiyan wychowany na Ziemi, który chronił ją przed wieloma wrogami. Jego imię Saiyan to Kakarot. Uwielbia walczyć, a im silniejszy przeciwnik, tym bardziej jest podekscytowany! Po Turnieju Mocy odkrywa, że ​​we wszechświecie wciąż jest wielu silnych wojowników, których jeszcze nie spotkał, i trenuje, aby osiągnąć wyższy poziom.

Zawiera style altowe Super Saiyan, Super Saiyan Blue i Ultra Instinct, a także wbudowaną emotkę ładowania Goku. Emotka uniwersalnego ładowania jest sprzedawana osobno.

Zasób stroju Goku

Vegeta

Dumny książę Saiyan, który dzieli intensywną rywalizację z Goku. Był kiedyś okrutnym i złym wojownikiem, ale po walce z Goku zyskał dobre serce. Vegeta trenuje, by pokonać Goku, ale czuje się zagrożony przez Friezę po tym, jak zostaje wskrzeszony po Turnieju Władzy.

Zawiera style alternatywne Super Saiyan, Super Saiyan Blue i Super Saiyan Blue Evolved, a także wbudowaną emotkę ładowania Vegety. Emotka uniwersalnego ładowania jest sprzedawana osobno.

Aktywa Vegety

Bulma

Pierwszy przyjaciel, którego spotyka Goku. Szuka Smoczych Kul z Goku i jego przyjaciółmi i często ratuje ich z kłopotów. Jest dobrze wychowaną córką Capsule Corporation, wynalazcy Smoczego Radaru i jest geniuszem maszyn. Pochodzi z fartuchem laboratoryjnym alt Style.

Aktywa Bulma

Beerus

Bóg zniszczenia, którego zadaniem jest utrzymanie równowagi we wszechświecie. Jeśli wpadnie w zły nastrój, zniszczy pobliskie planety lub formy życia. Spotyka Goku, gdy udaje się na Ziemię z zamiarem walki z Super Saiyanskim Bogiem, ale następnie zostaje pociągnięty w wielu kierunkach przez działania Goku. Lubi jeść smaczne rzeczy i spać.

Aktywa Beerusa

Powrót Blingi


 • Nyoibo:Tajemnicza laska podarowana Goku przez dziadka Gohana.
 • Widząca Ryba: zapomniana ryba proroka Beerusa.
 • Muszla Kamesennina: Noszone przez samego Kamesennina.
Zasób wszystkich tylnych błyskotek

Kilofy, lotnie i emotki


 • Kilof Nyoibo: Tajemnicza laska podarowana Goku przez dziadka Gohana.
 • Kilof Kamesennina: Używany przez samego Kamesennina.
 • Szybowiec Nimbus Cloud (Kintoun): Tajemnicza chmura nimbu podarowana Goku przez Kamesennina.
 • Szybowiec kosmiczny: Używany głównie w celu inwazji na planety.
 • Emotka ładowania: Pokaż im, z czego jesteś zrobiony.
 • Emotka Fuzji: Pamiętasz kroki taneczne?
Zasób wszystkich kilofów, Szybowce

Gracze będą mieli również okazję odebrać te przedmioty w pakietach!

Zestaw Goku i Beerus zawiera strój Goku, plecak na drążek zasilający (Nyoibo), kilof na drążek zasilający (Nyoibo), emotikonkę ładowania Goku, strój Beerusa, plecak na plecak z rybą jasnowidzącą oraz ekran ładowania uwolnionej mocy:

Ekran ładowania uwolnionej mocy zasobów

Pakiet Vegeta i Bulma zawiera strój Vegeta, emotikonę ładowania Vegety i strój Bulma.

Zestaw wyposażenia Dragon Ball zawiera szybowiec Nimbus Cloud (Kintoun), Space Pod Glider, Fusion! Hah!! Emotka, Kilof Włóczni Kamesennina i Pancerz Muszli Kamesennina.

Bawić się Fortnite w podróży, grając z Xbox Cloud Gaming! Dowiedz się więcej na temat Xbox Cloud Gaming, odwiedzając często zadawane pytania dotyczące Fortnite oraz witrynę Xbox Cloud Gaming.

Fortnite

Xbox Live

Fortnite

Epic Games Inc.


1992

W Fortnite Chapter 3 Season 3: Vibin ’, Wyspa jest jedną wielką imprezą. Podskakuj w Reality Falls, jeździj na stworach, dziel się kolejką Screwballer i rozkoszuj się nowym arsenałem. Wskocz do sezonu 3 i szerzyć dobre wibracje! Fortnite to stale rozwijająca się gra wieloosobowa, w której ty i twoi przyjaciele walczycie o to, by pozostać ostatnimi przy życiu lub współpracować, aby stworzyć swój wymarzony świat Fortnite. Zagraj za darmo w Battle Royale i Fortnite Creative lub kup tryb kampanii PvE w Fortnite, Ratowanie Świata. Pobierz teraz i wskocz do akcji. Ten plik do pobrania umożliwia również zakup dostępu do kooperacyjnej kampanii PvE Ratowania Świata!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/16/goku-powers-fortnite-x-dragon-ball/