Turtle Beach Stealth Pro w sprzedaży w Czarny piątek na Amazonie – najlepsza cena w historii

Najlepsze oferty na Czarny Piątek w Turtle Beach

Turtle Beach Stealth Pro to jeden z naszych ulubionych zestawów słuchawkowych do gier z najwyższej półki, a w ramach wydarzenia Amazon z okazji Czarnego Piątku znajdziesz go w cenie 280 USD – najniższej w historii cenie. Jeśli szukasz czegoś tańszego, dostępnych jest wiele innych zestawów słuchawkowych Turtle Beach, więc koniecznie zapoznaj się z pełnym katalogiem oszczędnościowym przed zakończeniem promocji.

Turtle Beach Stealth Pro jest uniwersalny dla konsoli Xbox i współpracuje bezprzewodowo z PlayStation, komputerem PC i urządzeniami mobilnymi – w zasadzie wszystkimi urządzeniami. Stealth Pro na PlayStation obsługuje jednak wszystkie platformy z wyjątkiem Xbox (ze względu na technologię bezprzewodową Microsoftu). Poza tym to w zasadzie te same słuchawki. Stealth Pro jest wyposażony w parę baterii, z których jedna ładuje się w dyskretnym nadajniku. Po zsynchronizowaniu z nadajnikiem możesz także połączyć się z innym urządzeniem, np. telefonem, przez Bluetooth. Chociaż główną atrakcją jest Stealth Pro, w sprzedaży znajdziesz także wiele innych zestawów słuchawkowych do gier (plus kilka kontrolerów na dodatek). Rozważ rozważenie zakupu Turtle Beach Recon 200 Gen 2, jeśli potrzebujesz niedrogiej alternatywy, lub bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 MAX, jeśli szukasz czegoś tuż poniżej Stealth Pro. Poniżej znajdziesz najlepsze oferty na Czarny Piątek w Turtle Beach.

Funkcje Turtle Beach Stealth Pro

Turtle Beach uwielbia nadawać swoim sprzętom agresywną estetykę gracza, ale nie jest tak w przypadku Stealth Pro. Dzięki dyskretnemu czarnemu wyglądowi bardziej przypominają tradycyjne słuchawki. Oferuje przetworniki 50 mm zapewniające mocny dźwięk, mikrofon z redukcją szumów i duże, miękkie poduszki nauszne zapewniające wygodę. W naszej recenzji Stealth Pro nazwaliśmy je „najlepszymi jak dotąd zestawami słuchawkowymi do gier Turtle Beach” dzięki wiodącej w swojej klasie redukcji szumów i wyjątkowo wygodnej konstrukcji.

Najlepszy zestaw słuchawkowy do gier w 2023 roku

Napisany przez recenzenta Stevena Petite’a, Stealth Pro firmy Turtle Beach to nie tylko najlepszy zestaw słuchawkowy, jaki kiedykolwiek wyprodukował producent, ale także jeden z najlepszych zestawów słuchawkowych do gier, jakie będzie można kupić w 2023 roku na wszystkich platformach. „Turtle Beach naprawdę trafił w sedno, jeśli chodzi o przetworniki audio, ponieważ 50-milimetrowe przetworniki doskonale radzą sobie zarówno z basem, jak i sopranem” – powiedział entuzjastycznie.

Wreszcie, słuchawki Turtle Beach Stealth Pro są wyposażone w parę baterii, z których jedna ładuje się w dyskretnym nadajniku. Po zsynchronizowaniu z nadajnikiem możesz także połączyć się z innym urządzeniem, np. telefonem, przez Bluetooth. Chociaż główną atrakcją jest Stealth Pro, w sprzedaży znajdziesz także wiele innych zestawów słuchawkowych do gier (plus kilka kontrolerów na dodatek). Rozważ rozważenie zakupu Turtle Beach Recon 200 Gen 2, jeśli potrzebujesz niedrogiej alternatywy, lub bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 MAX, jeśli szukasz czegoś tuż poniżej Stealth Pro.

Źródło: www.gamespot.com