Turniej na najlepszą grę wideo wszechczasów: przyjdź i zagłosuj na swoich faworytów!

Turniej na najlepszą grę wideo wszech czasów

Bez względu na branżę – sport, telewizję, filmy czy gry – zawsze pojawia się debata „najlepsze w historii”. Debaty te są często pełne zbędnych porównań, w wyniku czego nie udaje się znaleźć ostatecznej odpowiedzi, która zadowoliłaby wszystkich. Ale to właśnie sprawia, że ​​są tak zabawni. Mając to na uwadze, wykorzystujemy marzec na zorganizowanie w głosowaniu czytelników naszego własnego turnieju w stylu drabinki, którego celem będzie wyłonienie najlepszej gry wideo wszechczasów.

Wybór gier

Chociaż w ____ umieściliśmy ten nawias w jednym miejscu, duży wpływ na to miało głosowanie czytelników, które zorganizowaliśmy w 2018 r. zbiegając się z naszym 300. wydaniem. Korzystając z wyników naszego głosowania czytelników 2018 w połączeniu z opiniami personelu, ogólnymi nastrojami w różnych społecznościach internetowych i krytycznym przyjęciem nowszych gier, stworzyliśmy początkową grupę 64 gier. Od tego momentu będziemy przeprowadzać dwie tury głosowania tygodniowo, aż zawęzimy krąg do jednego ostatecznego zwycięzcy.

Przebieg turnieju

Czy zaowocuje to ostatecznym wyborem najlepszej gry, jaką kiedykolwiek wydano? A może ujawni skoordynowane wysiłki określonej społeczności graczy, których celem jest wzrost pozycji ich ulubionej gry w rankingach? Tylko czas powie. Chociaż ma to być zabawny eksperyment, mający na celu sprawdzenie, jak wyniki wypadną wśród czytelników i społeczności ____, mamy nadzieję, że będziesz wracać, aby kibicować swoim ulubieńcom w każdy poniedziałek i czwartek, aż będziemy mogli wyłonić naszego mistrza w Game Gauntlet 2024. Pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek lub śledzić nas w mediach społecznościowych, aby otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu nowej rundy!

Źródło: www.gameinformer.com