Turniej Mario Kart 8 Deluxe: Wygraj 1000 punktów Nintendo Gold!

Nintendo ogłasza turniej Mario Kart 8 Deluxe Open, który odbędzie się 10 marca w Mario Day. 310 najlepszych graczy otrzyma 1000 punktów My Nintendo Gold, co stanowi równowartość 10 dolarów. Turniej odbędzie się 10 marca w godzinach 12:00–18:00 czasu PST i będzie otwarty dla każdego, kto ma dostęp do konsoli Nintendo Switch z grą Mario Kart 8 Deluxe i członkostwem Nintendo Switch Online. Gracze zainteresowani uczestnictwem mogą dołączyć, wyszukując kod turniejowy.

Szczegóły turnieju

Nintendo podało następujące szczegóły dotyczące turnieju:

Moda: Wyścig 150cc

Zespoły: Brak zespołów

Obiekty: Normalne przedmioty

KOM: Normalny KOM

Pojazdy: Wszystkie pojazdy

Inteligentne wspomaganie kierownicy: NIE

Częstotliwość : Określony okres

Liczba wyścigów: 24 wyścigi

Mieszanka grup: Co 4 mecze

Ranking graczy: Otwarte dla wszystkich

Publiczny prywatny: Wymagany kod

Aby wziąć udział, gracze będą musieli wybrać turnieje z menu Gra online, a następnie wyszukać kod zawierający następujący kod turnieju: 3409-7365-4571.

Jeśli chcesz dołączyć do turnieju i nie masz aktywnej subskrypcji Nintendo Switch Online, Nintendo oferuje specjalny 14-dniowy bezpłatny okres próbny dla MAR10, podwajający długość standardowego bezpłatnego okresu próbnego. Oferta obowiązuje do 17 marca.

Obchody Dnia MAR10

Nintendo świętuje Dzień MAR10 co roku w marcu, co zazwyczaj skutkuje rabatami na tytuły, gadżety i sprzęt związany z Mario, a także wydarzeniami tematycznymi, a czasem ogłoszeniami i aktualizacjami gier.

Źródło: www.gamespot.com