Trzy teorie na temat Zeldy: Echoes of Wisdom: Jaka jest Twoja?

Zelda: Echoes of Wisdom Oś czasu: trzy teorie

Wraz ze zbliżającą się premierą Zelda: Echoes of Wisdom pojawia się coraz więcej teorii. Widzieliśmy czterominutowy zwiastun, ale Nintendo zdecydowało się skupić na fabule i mechanice gry, a nie na oczekiwaniach fanów. Na wskazówki dotyczące jego miejsca w oficjalnej chronologii serii będziemy zatem musieli poczekać do 26 września.

Teoria nr 1: Oś czasu pokonanego bohatera – prequel do Linku do przeszłości

Według tej teorii Echoes of Wisdom mogłoby być prequelem A Link to the Past, opowiadającym o porażce Linka z rąk Króla Demonów. Niektóre elementy zwiastuna wydają się potwierdzać tę hipotezę, jak chociażby design Ganona, który nawiązuje do innych gier z serii.

Teoria nr 2: Oś czasu pokonanego bohatera – kontynuacja Przebudzenia Linka

Teoria ta sugeruje, że Echoes of Wisdom jest kontynuacją Link’s Awakening, dzielącą elementy wizualne i narracyjne obu gier. Może to wskazywać, że w tych dwóch dziełach odnajdziemy ten sam Link.

Teoria nr 3: Nowa gałąź osi czasu

Wreszcie trzecia teoria sugeruje, że Echoes of Wisdom mogłoby wprowadzić zupełnie nową gałąź osi czasu serii Zelda. Hipoteza ta otworzyłaby drogę do nowych przygód z Zeldą w roli głównej.

Trudno z całą pewnością przewidzieć, gdzie Echoes of Wisdom zmieści się na osi czasu Zeldy, ale te teorie oferują kilka interesujących wskazówek. To Ty decydujesz, który z nich wydaje Ci się najbardziej prawdopodobny, i dzielisz się własnymi spekulacjami w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com