Trzy klasyczne gry Mario pojawią się na Switch Online 12 marca

Nintendo ogłasza, że ​​trzy klasyczne gry Mario Game Boy pojawią się na Switch Online

Mario Game Boy Classics na Switch Online

Z okazji Mario Day na Switch Online pojawią się trzy klasyczne gry Mario Game Boy. Są to Dr Mario, Mario Golf i Mario Tennis, które będą dostępne w cyfrowej bibliotece klasycznych gier Nintendo od wtorku 12 marca.

Szczegóły gier

Mario, pierwotnie wydany na Game Boy, oraz Mario Golf i Mario Tennis, pierwotnie wydany na Game Boy Color, zostały wydane odpowiednio w latach 1990, 1999 i 2001. We wszystkie te gry będzie można grać w ramach subskrypcji usługa w linii Nintendo Switch Online.

Jeśli te tytuły w końcu zainspirują Cię do subskrypcji Switch Online, masz możliwość zapisania się na subskrypcję na jeden, trzy lub dwanaście miesięcy, w której znajdziesz wiele innych klasycznych tytułów NES, Super NES i Nintendo Game Boy. Dostępny jest także siedmiodniowy bezpłatny okres próbny.

Najnowsze ogłoszenia

Z okazji Dnia 10 Marca dowiedzieliśmy się dzisiaj, że Paper Mario: The Thousand-Year Door i Luigi’s Mansion 2 HD ukażą się odpowiednio 23 maja i 27 czerwca. Ponadto twórca Mario, Shigeru Miyamoto, ogłosił, że kontynuacja The Super Mario Bros. jest w trakcie prac i będzie dalej rozszerzać świat Mario, kiedy zostanie wydany 3 kwietnia 2026 r.

Niedawno dowiedzieliśmy się również, że nowe zestawy Lego Super Mario Kart ukażą się w 2025 roku.

Źródło: www.eurogamer.net