Trylogia Crysis powraca i jest lepsza niż kiedykolwiekSeria Crysis konsekwentnie dostarcza jedne z najpiękniejszych i najbardziej imponujących strzelanek pierwszoosobowych dostępnych na dowolnej platformie, a teraz Crytek przygotowuje się do wprowadzenia zremasterowanych wersji trzech głównych pozycji z serii na nowoczesne platformy z obsługą rozdzielczości do 4K, do 60 FPS i wiele więcej dzięki wydaniu trylogii Crysis Remastered.

Zremasterowana trylogia Crysis zawiera historie dla jednego gracza z Crysis 1, Crysis 2 i Crysis 3. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Crysis opowiada historię żołnierzy sił specjalnych wyposażonych w nanokombinezony, które oferują takie umiejętności, jak większa wytrzymałość, zwiększona szybkość, ulepszone obrona, aby wytrzymać pociski i umiejętność maskowania, która sprawia, że ​​jesteś prawie niewidzialny. Chociaż gracze mogą zdecydować się na zakup każdej gry osobno, jeśli posiadają już Crysis Remastered, kolekcja Crysis Remastered Trilogy da im wszystkie trzy gry w cenie dwóch.

Pomimo tego, że wszystkie trzy gry działają natywnie na PS4 i Xbox One zamiast PS5 i Xbox Series X/S, wersje konsol nowej generacji zostaną zoptymalizowane dzięki wstecznej kompatybilności, aby „grać płynniej i lepiej niż kiedykolwiek wcześniej”. Na przykład Crysis Remastered Trilogy będzie oferować rozdzielczości do 4K i do 60 klatek na sekundę dzięki dynamicznej rozdzielczości.

Na PC gracze będą mogli ustawić dowolną liczbę klatek na sekundę, a jeśli ich sprzęt to obsługuje, wybierz Ustawienia maksymalne, aby zobaczyć na wyświetlaczu najbardziej zaawansowaną technologię, jaką Crytek ma do zaoferowania.

Oryginalna wersja Crysis Remastered została wydana w 2020 roku, a wersja na PC zawierała ray tracing wraz z „wysokiej jakości teksturami do 8K, obsługą HDR, czasowym antyaliasingiem, okluzją kierunkową przestrzeni ekranu (SSDO), globalnym oświetleniem (SVOGI). -nowoczesne pola głębi, nowość

ustawienia światła, rozmycie ruchu, mapowanie okluzji paralaksy, odbicia i cienie w przestrzeni ekranu (SSR i SSS), a także nowe i zaktualizowane efekty cząsteczkowe i nie tylko.”

Wszystkie platformy będą mogły cieszyć się tymi klasycznymi tytułami ze zaktualizowanym oświetleniem, lepiej wyglądającymi postaciami, bronią i otoczeniem oraz teksturami w wysokiej rozdzielczości, aby świat wydawał się bardziej realistyczny.

Crysis został wydany po raz pierwszy w 2007 roku i pchnął technologię do przodu, działając w rozdzielczości do 720p i do 30 FPS. Crysis 2 i Crysis 3 pojawiły się odpowiednio w 2011 i 2013 roku, kontynuując trend wysokiej jakości grafiki, idealnie dopasowanej do ekscytującej rozgrywki ustawionej przez pierwszą.

Gotowy, aby wrócić do swojego nanokombinezonu? Teraz możesz, gdy Crysis Remastered Trilogy zostanie wydany 15 października na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, PC za pośrednictwem Epic Games Store i Nintendo Switch eShop w sugerowanej cenie detalicznej 49,99 USD. Niedługo pojawi się detaliczna wersja trylogii Crysis Remastered na Switch.Source : https://www.ign.com/articles/the-crysis-trilogy-is-back-and-better-than-ever