Nowy tryb Team Deathmatch w Valorant: Brak ekonu, cała akcja! | Grywalna postać Gekko, Kredyty Królestwa i więcej w aktualizacji 7.0

Valorant, taktyczna strzelanka Riot, otrzymuje nowy tryb Team Deathmatch, który obiecuje „Brak ekonu, cała akcja”. Tryb Team Deathmatch pojawi się 27 czerwca wraz z główną łatką 7.0 gry i będzie dużą zmianą tempa dla Valorant. W trybie tym gracze nie będą musieli zarządzać swoimi funduszami w każdej rundzie, aby zdobywać broń, materiały eksploatacyjne i umiejętności. Gracze będą odradzać się co 1,5 sekundy i wyposażenie każdego gracza zostanie automatycznie ulepszone. Bitwy będą toczyć się 5 na 5 na trzech nowych mapach. Pierwsza drużyna, która zdobędzie 100 zabójstw, wygrywa.

Aktualizacja Valorant 7.0 doda coś więcej niż tylko Team Deathmatch. Dokona również przeglądu systemu progresji darmowej strzelanki, z aktualizacjami codziennych nagród i dodaniem nowej waluty zwanej Kredytami Królestwa, które można wykorzystać do odblokowania elementów kosmetycznych i nowych agentów. Nowy sklep z „akcesoriami” w sklepie gry pozwoli graczom wykorzystać Kredyty Królestwa do zakupu emotikonów, graffiti i innych przedmiotów.

Warto wspomnieć, że tryb Team Deathmatch będzie miał swoją historię. Zwiastun przedstawia jednego z oryginalnych agentów startowych gry, władającego ogniem Feniksa, a także najnowszą grywalną postać Valoranta, Gekko. Slogan zwiastuna „Żyj. Umrzyj. Powtórz” nawiązuje do filmu z pętlą czasową Edge of Tomorrow z 2012 roku, w którym występuje Tom Cruise.

W trybie Team Deathmatch umiejętności będą się automatycznie odnawiać z czasem. Potężniejsza broń niż obecnie dostępna na każdym etapie będzie okresowo pojawiać się na mapie i można ją podnieść, choć z ograniczoną amunicją. To świetna wiadomość dla graczy, którzy uwielbiają szybką akcję i nie chcą się martwić zarządzaniem swoimi funduszami w grze.

źródło: https://www.gamespot.com/articles/valorant-team-deathmatch-mode-promises-no-econ-all-action/1100-6515260/?ftag=CAD-01-10abi2f.