Tryb ograniczony czasowo w Overwatch 2 zapewnia boskie moce


Blizzard ujawnił Battle for Olympus, nowy ograniczony czasowo tryb dla Overwatch 2. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się w dniach 5-19 stycznia i w oparciu o nazwę będzie pasować do motywu mitologii greckiej widocznego w trwającym sezonie 2.

Zwiastun otwiera się następującymi bohaterami, wszyscy w greckich skórkach: Junker Queen, Roadhog, Pharah, Lucio, Ramattra, Widowmaker i Reinhardt. Następnie następuje szybki montaż wszystkich bohaterów ze słowami takimi jak „Unleash The Power Of The Gods” pojawiającymi się na ekranie. Gracze będą mogli również zdobywać nagrody, grając w tym wydarzeniu.

Na podstawie zwiastuna, w tym trybie ograniczonym czasowo, każdy z wcześniej wymienionych bohaterów będzie miał dodatkowe moce oparte na konkretnych greckich bogach, gdy ich superumiejętność zostanie aktywowana. Na przykład pod koniec zwiastuna Junker Queen jest pokazana w swojej skórce inspirowanej Zeusem, biegnącej w kierunku wrogów i atakującej ich oświetleniem. W tym samym czasie Widowmaker jest wyświetlana w swojej inspirowanej Meduzą skórze, zmieniając Reinhardta w kamień, celując w niego swoim lunetą.

Hierarchia Olimpu wkrótce się zmieni.

Overwatch 2 to darmowa gra. Możesz ją pobrać na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch i PC.

Aby dowiedzieć się więcej o GameSpot, zapoznaj się z tymi artykułami:

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/overwatch-2-limited-time-mode-gives-you-god-like-powers/1100-6510277/?ftag=CAD-01-10abi2f