Tryb bitwy PvP Marvel Snap w końcu zostanie uruchomiony jutro


Wygląda na to, że w końcu będziesz mógł krzyczeć „1 na 1 ja, bracie” w mobilnej grze karcianej o tematyce superbohaterów, Marvel Snap, stworzonej przez dewelopera Second Dinner.

Popularna licencjonowana kolekcjonerska gra karciana, która zdobyła nagrodę dla najlepszej gry mobilnej podczas Game Awards, w końcu otrzyma jedną z najbardziej pożądanych funkcji od premiery w październiku ubiegłego roku: możliwość bezpośredniego rzucania wyzwań znajomym. Tak zwany tryb bitwy będzie dostępny jutro.

Do tej pory gracze byli zdani na łaskę jedynej listy odtwarzania Marvel Snap, konkurencyjnego trybu dobierania, w którym walczysz z losowym przeciwnikiem o swoim przedziale umiejętności. W niedawnym poście na blogu Second Dinner ogłosił, że tryb bitwy będzie trybem turniejowym, w którym gracze będą rozgrywać wiele gier przeciwko sobie, aż wyłoni się wyraźny zwycięzca.

„Tryb bitwy stawia dwóch przeciwników przeciwko sobie w wielu rundach. Każdy gracz zaczyna z 10 punktami zdrowia” – czytamy w poście. „Zamiast kostek stawką jest ilość obrażeń, jakie zwycięzca zada przegranemu. Jeśli uda ci się zredukować zdrowie przeciwnika do zera, wygrywasz!”

Nadal nie jest jasne, czy tryb bitwy pojawi się wraz z listą znajomych lub jakimś sposobem śledzenia osób w twojej sieci, aby zapraszać innych do twojej gry, coś, co nie istnieje w obecnej formie Marvel Snap.

IGN zrecenzował Marvel Snap kilka miesięcy temu i całkiem mu się spodobał. Gracze też się tym bawią, a jeden z nich osiągnął nawet maksymalny poziom zbierania w tym, co Second Dinner nazwał „pierwszym na świecie”.

Travis Northup jest pisarzem dla IGN i od jutra możesz z nim przegrać w Marvel Snap. Jego nazwa użytkownika to TieGuyTravis.

Źródło : https://www.ign.com/articles/marvel-snaps-pvp-battle-mode-finally-goes-live-tomorrow