Tryb asysty Steelrising to wyjątkowe podejście do gatunku Soulslike


Powstanie stali to duszopodobna akcja rozgrywająca się w Paryżu w 1789 roku, podczas alternatywnej wersji Rewolucji Francuskiej. Opowiadanie historii to ważna wiedza Pająków. Będziesz musiał rozwiązać różne intrygi, pokonać niesamowitych wrogów i zbadać pokręconą wersję Paryża, aby przywrócić władzę ludziom i doprowadzić rewolucję do jednego z wielu możliwych zakończeń.

Gatunek soulslike wciąż jest z natury bardzo wymagający, a cała jego inspirowana mechanika może być trudna do przeskoczenia, dlatego oferujemy tryb asysty.

W Powstanie stalimożna dostosować kilka ustawień, które są bardzo popularne w grach typu soulslike:

  • Ilość obrażeń otrzymanych przez Aegis (twoja grywalna postać)
  • Szybkość regeneracji wytrzymałości
  • Czy XP (Esencja Anima) zostanie utracone, czy zachowane po śmierci
  • Jak łatwo jest wykonać doskonałe czasy odnowienia

Ten temat został poruszony na początku prac nad rozwojem gry, po wiadomościach od fanów, którzy uznali tryb fabularny naszej poprzedniej gry za wciąż zbyt trudny. Zespół mógł również wziąć udział w szkoleniu dotyczącym ułatwień dostępu, aby móc lepiej znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Powstanie stali. Ostatecznie zdecydowaliśmy się nie mieć trybu trudności per se, ale pozwolić graczom na samodzielne ustawianie indywidualnych parametrów, aby dostosować ich doświadczenie z systemem walki.

Tempo gry pozostaje niezmienione, a czas ataków i agresywność wrogów również pozostają takie same, jak w grze podstawowej.

Tryb wspomagania można aktywować na początku gry, a także można go aktywować lub dezaktywować w dowolnym momencie z menu opcji. Możesz więc używać go tylko dla konkretnego szefa lub moba, z którym masz problem. Uważaj jednak, jeśli zamierzasz odblokować wszystkie osiągnięcia, ponieważ niektóre z nich związane z poziomem trudności nie będą dostępne, jeśli tryb asysty został aktywowany przynajmniej raz w trakcie gry.

Oczywiście istnieje również możliwość zmiany przypisania większości przycisków na kontrolerze.

Mamy nadzieję, że osoby zniechęcone przez soulslikes będą kuszone pierwszym wypadem w ten gatunek, aby poznać świat Powstanie staliw tym, co pozostaje na wskroś Spiders RPG. Powstanie stali jest dostępny od dzisiaj w sklepie Xbox dla konsoli Xbox Series X|S. Żyj rewolucją!

Xbox Live

Steelrising – edycja standardowa

Nacon


39

49,99 USD

Wersja Xbox Series X|S NIE jest odtwarzana na Xbox One. Miasto płonie i krwawi, gdy cierpi szaleństwo króla Ludwika XVI i jego brutalnych legionów automatów. Aegis, mechaniczne arcydzieło stworzone przez inżyniera Vaucansona jako ochroniarz królowej, musi uratować Rewolucję Francuską w tej wymagającej RPG akcji. WYZWANIE WALKA MIĘDZY AUTOMATAMI W starciu z mechanicznymi żołnierzami króla potrzebna będzie śmiertelna celność. Połącz uniki, parowania, skoki i niszczycielskie ataki, aby wywalczyć sobie drogę przez Paryż. Każda walka będzie testem na nerwy i wymaga doskonałej dyscypliny, podczas gdy potężni, nieustępliwi bossowie maszyn wymagają cierpliwości i umiejętności. AEGIS: POSTAĆ O NIEZWYKŁYCH UMIEJĘTNOŚCIACH Zdefiniuj swój własny styl i ulepszaj swoje umiejętności w miarę postępów w grze. Możesz wcielić się w bezwzględnego wojownika, mocno uderzającego ochroniarza, zabójczego tancerza lub wirtuoza sztuk żywiołów. Skorzystaj z szerokiej gamy broni i umiejętności, aby podejść do każdej walki na swój własny, niepowtarzalny sposób. REWOLUCYJNY PARYŻ TO TWÓJ PLAC ZABAW Korzystając z powozów, haków, tajnych przejść, szczegółowej mapy oraz innych metod i narzędzi, które znajdziesz po drodze, eksploruj miasto przeżywające najciemniejsze dni. Twój hak z hakiem nadaje nowy wymiar eksploracji i pionowi Paryża. W połączeniu ze zdolnością doskoku zapewni dostęp do wszystkich sekretów miasta na wielu poziomach, które możesz odkrywać w kółko. ZMIEŃ KURS HISTORII Jesteś jedną z głównych postaci alternatywnej historii, w której Paryż jest dławiony przez króla tyrana. Na twojej drodze staną sojusznicy i wrogowie o niejasnych motywach, tacy jak Maria Antonina, Lafayette i Robespierre. Od ciebie zależy przecięcie ścieżki przez wszystkie spiski i położenie kresu szaleństwu jednego człowieka, aby rewolucja francuska odniosła sukces.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/08/steelrisings-assist-mode-feature/